Poniedziałek,   23 Października 2017
MIDAS
Pierwszoklasiści pułtuskiej Dwójki już po pasowaniu
19.10.2017.
 
18 października, w obecności zaproszonych gości, dyrekcji szkoły, wychowawców, nauczycieli i rodziców, odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania pierwszoklasistów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. mjra Henryka Sucharskiego w Pułtusku. Aktu pasowania dokonała dyrektor szkoły Krystyna Estkowska. Gratulacje i życzenia dzieci oraz ich wychowawcy przyjęli m.in. od burmistrza Krzysztofa Nuszkiewicza, a także od prezes powiatowych struktur ZNP Marii Korbal oraz przewodniczącej nauczycielskiej „Solidarności” Jolanty Siejbik.
Czytaj całość
 
Najlepsi odebrali stypendia
19.10.2017.
 
W środę 18 października uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów odebrali stypendia za wybitne wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Stypendia wręczył burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz, przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Wydra oraz dyrektorzy szkół gminy Pułtusk. Pełna lista tegorocznych stypendystów we wtorek, w 43 numerze gazety. Dziś publikujemy relację zdjęciową
 
Praca dla elektryków
19.10.2017.
Pilnie zatrudnię elektryków i pomocników. Wymagane doświadczenie.
 
Tel. 504 738 186 
 
Akcja ratunkowa na żwirowni na Popławach
19.10.2017.
Na terenie byłej żwirowni na Popławach, przy trasie w kierunku Grabówca, do wody wpadła kobieta. Jest nią 66 – letnia mieszkanka Pułtuska. Trwa akcja ratunkowa. Ratownikom udało się przywrócić akcję serca wyłowionej z wody kobiecie. Na razie jednak nie znane są okoliczności zdarzenia. Policja poszukuje świadków i zabezpiecza teren. 
 
Podsumowanie akcji „Prędkość”
18.10.2017.
W poniedziałek 17 października, na terenie naszego powiatu, Policjanci prowadzili akcję pod nazwą „Prędkość”. Wzmożone działania miały na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego, a w szczególności zwrócenie uwagi na przekraczających dozwoloną prędkość.
Funkcjonariusze skontrolowali 35 pojazdów. Nałożyli 29 mandatów karnych. Ujawnili aż 25 kierujących, którzy poruszali się z niedozwolona prędkością. Represją zastosowaną przez mundurowych były mandaty karne.
Dążąc do poprawy bezpieczeństwa, Policjanci będą cyklicznie powtarzać tego typu akcje.
Przypominamy, że kierowanie pojazdem z nadmierną prędkością w obszarze zabudowanym, wiąże się z zatrzymaniem prawa jazdy na okres trzech miesięcy. Natomiast kierowanie pojazdem pomimo zatrzymania uprawnień, skutkuje ponownym egzaminem sprawdzającym kwalifikacje kierowcy.
Apelujemy o rozsądek na drodze!

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 9299

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka