Poniedziałek,   23 Października 2017
MIDAS
Charytatywna Zumba po raz czwarty
24.09.2017.
 
Za nami IV Mateuszowy Charytatywny Maraton Zumby, zorganizowany przez Centrum Sportowe Semiramida, Pułtuską Gazetę Powiatową oraz Zespół Szkół nr 2, przy wsparciu Burmistrza Miasta Pułtusk, w ramach XX Dni Patrona Miasta św. Mateusza. W piątkowy wieczór, 22 września, w hali sportowej na Popławach, przez ponad dwie godziny, zabawę poprowadziła piątka znakomitych instruktorów Zumba Fitness – Kasia Gnich i Stefan Jakóbczyk z Warszawy, Joanna Zglec z Wyszkowa, Sandra Kowalska z Serocka oraz Ewelina Szemplińska z Dzierżenina. Wszystkich przybyłych na charytatywną Zumbę powitała zastępca burmistrza Róża Krasucka oraz wicedyrektor ZS nr 2 Halina Grzesiak, dziękując zarazem za zebrane przybory szkolne, które będą służyły dzieciakom w szkolnej świetlicy.
Wkrótce więcej zdjęć w naszej Fotogalerii oraz relacja filmowa.
Czytaj całość
 
Zaginęła 64 – letnia mieszkanka Pułtuska. Apel Policji.
23.09.2017.

 

Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku prowadzi poszukiwania zaginionej 64 letniej Elżbiety Nasiadka. Kobieta w nocy z 28 na 29 czerwca 2017 roku opuściła miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła.

Elżbieta Nasiadka  ma 164 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie farbowane włosy koloru blond, owalną twarz i niebieskie oczy. W nocy z 28 na 29 czerwca 2017 roku opuściła miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła.

Apelujemy do wszystkich, którzy posiadają informacje na temat miejsca pobytu zaginionej o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pułtusku (tel. 23 692 72 00) lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112 lub 997.

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk


 

 
Kapliczka w Winnicy odnowiona
22.09.2017.
Stuletnia, zaniedbana kapliczka stojąca przy wyjeździe z Winnicy na Pułtusk została odnowiona. Po naszym apelu o starą kapliczkę zadbało kilku mieszkańców wsi Zbroszki gm. Winnica. Zdjęto ramy z wybitymi szybami i oszklono je, odświeżono środek i odmalowano figurę Matki Bożej. Teren wokół kapliczki zostanie odchwaszczony, a na wiosnę powstaną nowe nasadzenia. Mieszkanka Zbroszk wspomina, że środek kapliczki nie był odnawiany od ponad 40 lat.
Około 10 lat temu z zewnątrz odrestaurował ją Andrzej Szczerba właściciel nieczynnej już masarni w Winnicy na wniosek prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Gminy Winnica oraz Wzajemnej Pomocy.
 
1.
01.jpg
2.
02.jpg
 
 
 
O bezpieczeństwie w Ruszkowskim
21.09.2017.
 
15 września uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku wzięli udział w spotkaniu z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku – Katarzyną Grzechnik i Arkadiuszem Chmielem. Spotkanie poświęcone było bezpieczeństwu ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz specyfiki pracy w służbach mundurowych.
 
1.
01.jpg
2.
02.jpg
3.
03.jpg
4.
04.jpg
5.
05.jpg
6.
06.jpg
 
 
Woda z pułtuskich wodociągów jest bezpieczna
21.09.2017.

WAŻNA INFORMACJA!

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje, że woda z wodociągu publicznego w Pułtusku nadaję się do spożycia i celów gospodarczych i nie stwarza żadnego zagrożenia zdrowotnego. Problem istnieje w instalacji wewnętrznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Pułtusku, gdzie wykryto bakterię E-coli. Do czasu ponownego badania placówka będzie nieczynna.  

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 82 - 90 z 9299

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka