Piątek,   20 Stycznia 2017
MIDAS

 

Policja apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny!
20.01.2017.

Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku prowadzi postępowanie w sprawie ugodzenia nożem mieszkańca Pułtuska w dniu 18 grudnia 2016 roku. Osobą mogącą mieć związek z przedmiotowym zdarzeniem jest mężczyzna widoczny na załączonym zdjęciu.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pułtusku: tel. 23) 692-72-00 (st. sierż. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk)

 
XIV Kabaretowe Obryckie Spotkania Artystyczne – KOSA 2017
20.01.2017.
 
18 stycznia w Domu Pomocy Społecznej w Obrytem odbyły się XIV Kabaretowe Obryckie Spotkania Artystyczne. Podopiecznych domu i zaproszonych gości bawił kabaret K2 z Zielonej Góry, zespół MIG i Disco Dance. Na widowni zasiedli m.in. starosta powiatu pułtuskiego Jan Zalewski, wicestarosta Beata Jóźwiak, wójtowie okolicznych gmin. Impreza w rytmach muzyki disco polo trwała przez cały dzień.
Relacja niebawem w PGP, zdjęcia wkrótce w naszej Fotogalerii.
 
Tożsamość kulturowa państw europejskich w MCKiS
20.01.2017.
19 stycznia, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury i Sztuki Izabela Sosnowicz – Ptak MCKiS otworzyła III cykl bezpłatnych pokazów filmowych „Tożsamość kulturowa państw europejskich”.
W swoim wystąpieniu przybliżyła ideę nowego programu wyświetlanych filmów, które będą prezentować różne państwa europejskie. Natomiast kierownik kina Arkadiusz Koc zaprosił zebranych widzów do oglądania dramatu produkcji austriackiej pt. „Pęknięcia w betonie”. Uczestnicy pierwszego pokazu otrzymali programy cyklu na cały rok, składający się z 14 filmów. Na stronie internetowej MCKiS znajduje się szczegółowy harmonogram czwartkowych projekcji. Nowemu cyklowi towarzyszy wystawa plakatów w holu kina. Dla zbieraczy wklejek programowych, przewidziane jest losowanie nagród podczas ostatniego seansu w grudniu.
Już dziś zapraszamy na kolejny film pt. „Moskwa – Belgia”, który odbędzie się 23 lutego 2017 roku.
 
1.
01.jpg
2.
02.jpg
 
 
Ferie z Semiramidą
20.01.2017.
Wszystkie dzieci lubiące aktywnie spędzać czas zapraszamy na ferie do Klubu Sportowego Semiramida! Nie zabraknie zajęć tanecznych, rekreacyjnych, sportowych i karnawałowego disco! Dodatkowo nauka gry w squasha i obiad! Wszystko codziennie od 10.00 do 15.30 w drugim tygodniu ferii! Zapraszamy serdecznie, dla chętnych możliwy przywóz do klubu. 
 
 
Radni podjęli kolejne „wyzwania”
19.01.2017.

Nowy sposób na przeprowadzenie społecznych akcji okazuje się być całkiem skuteczny! Dzięki „wyzwaniu” rzuconemu na Facebooku przez panią Beatę Garbowską, burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz obiecał zakup dmuchanej zjeżdżalni do Przedszkola Miejskiego nr 5 w Pułtusku. Zachęcona powodzeniem pani Beata poszła dalej, rzucając wyzwania radnym miejskim. Odpowiedziało dwóch – Cezary Gemza, który zaoferował bezpłatne malowanie twarzy dzieciom podczas festynu organizowanego w przedszkolu, a Adam Prewęcki watę cukrową. Życząc, żeby się udało zachęcamy – klikajcie, komentujcie. 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 8459
    
 
   
   
  
     

Prefabruk
KABA-brukarstwo
 
jkwl
Gwarant
   

  

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka