Czwartek,   21 Września 2017
MIDAS
PiS kontra PSL – kto lepszy Utwórz PDF Drukuj
12.05.2009.
Większość Polaków a więc także mieszkańców powiatu pułtuskiego nie przywiązuje zbyt wielkiej wagi do wyborów europejskich. Świadczy o tym choćby przewidywana frekwencja. Według sondaży może ona wynieść maksymalnie 12 – 18 %.
Do tych wyborów przywiązuję jednak wagę działacze polityczni. Na naszym terenie stoczona zostanie znów walka między PiS i PSL. Te dwie siły polityczne dominują na lokalnej scenie politycznej i zapewne każda z nich chciałaby dominować samodzielnie. Dlatego wynik wyborczy list PiS i PSL będzie dla nich taki ważny.
Otwartym pozostaje pytanie, która z tych partii odniesie sukces na terenie naszego powiatu. Wydaje się, że w tej chwili szanse mają podobne. Aby zmobilizować lokalnych działaczy do walki politycznej obiecuję, iż powiatowy szef partii politycznej, która 7 czerwca na terenie powiatu pułtuskiego zdobędzie najwięcej głosów ma gratis w PGP kawę i wywiad z naczelnym w którym będzie mógł się do woli upajać swoim wiekopomnym zwycięstwem.
Oczywiście oferta dotyczy także innych partii politycznych z zastrzeżeniem, iż PO nie ma szefa powiatowego (więc kto będzie pił kawę?) a SLD nie ma szans wygrać wyborów (więc z kawy nici).
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

Sonda
Najlepszy podmiot działający w usługach 2017 cz. 1
 
Najlepszy podmiot działający w usługach 2017 cz. 2
 
Najlepszy podmiot działający w handlu 2017 cz. 1
 
Najlepszy podmiot działający w handlu 2017 cz. 2
 
Nasze filmy 
Nasza Jedynka