Wtorek,   24 Października 2017
MIDAS
Na spacery w nowym wózku Utwórz PDF Drukuj
06.10.2017.
 
W ostatnich tygodniach Maluszki ze Żłobka Miejskiego w Pułtusku korzystały z pięknej, jesiennej pogody niemalże codziennie. Można ich spotkać na ulicach Pułtuska wożonych przez ciocie nowym wózkiem. Wózek został zakupiony dzięki środkom z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie, w ramach projektu „Wsparcie rodziców dzieci w wieku do lat 3 z miasta i gminy Pułtusk”.
Projekt polega na wsparciu rodziców dzieci do 3 lat, w celu umożliwienia im kontynuacji pracy zawodowej lub poszukiwania pracy – stworzenie 5 dodatkowych miejsc opieki nad dziećmi w Żłobku Miejskim oraz 20 miejsc opieki w domach – zatrudnienie niań.
Dodatkowe wsparcie finansowe w ramach projektu pozwoliło placówce zakupić 10 – osobowy wózek do przewożenia dzieci. Ponadto udało się także zwiększyć bezpieczną nawierzchnię na placu zabaw oraz zakupić zabawki edukacyjne i 5 sztuk jeździków dla maluchów. Dzięki realizacji projektu przeprowadzono cykl specjalistycznych szkoleń dla opiekunek dziecięcych pracujących w żłobku.
Dzięki wsparciu burmistrza Krzysztofa Nuszkiewicza, rodziców dzieci oraz zaangażowaniu dyrektor żłobka Katarzyny Kalińskiej udało się zakupić drugi wózek.
 
1.
01.jpg
2.
02.jpg
3.
03.jpg
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka