Poniedziałek,   23 Października 2017
MIDAS
Ślubowanie uczniów klas pierwszych Utwórz PDF Drukuj
15.09.2017.
 
14 września uczniowie klas pierwszych – 1 Tż/Tor, 1 K/w, 1 Wz – w obecności dyrekcji szkoły, wychowawców i nauczycieli, złożyli uroczyste ślubowanie.
Przyrzekali sumiennie wykonywać wszystkie swoje obowiązki, przestrzegać postanowień zawartych w statucie szkoły, osiągać jak najlepsze wyniki w nauce, szanować nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły, szanować koleżanki i kolegów, szanować tradycję i dbać o dobre imię Zespołu Szkół.
Do uczniów klas pierwszych kilka słów skierowali trzecioklasiści – Drogie Koleżanki i Koledzy z klas pierwszych! Od pierwszego września jesteście uczniami naszej szkoły. Zaczęliście kolejny etap waszej edukacji, ale też – a może przede wszystkim – kolejny, ważny etap Waszego życia. Cieszymy się, że wybraliście właśnie naszą szkołę. Już za chwilę oficjalnie zostaniecie jej uczniami. Razem stanowimy wielką, szkolną rodzinę. Jak wiecie, w rodzinie każdy obok praw ma również obowiązki, które powinien solidnie wypełniać. Naszym wspólnym obowiązkiem jest przede wszystkim pilna nauka. Do niej wdrożą Was nauczyciele i rodzice. 
Oprócz nauki ważna jest atmosfera naszej szkoły, za którą odpowiedzialni jesteśmy wszyscy w jednakowym stopniu. Wierzymy, że znajdziecie tutaj nie tylko wiedzę, doświadczenie i nowe umiejętności, ale także życzliwość, zrozumienie oraz nowe przyjaźnie, które będą trwały długie lata. My – starsi koledzy, będziemy służyć Wam pomocą, gdy szkolne życie okaże się trudne. 
Każdy z Was pozostawi w tej szkole cząstkę siebie. Mamy nadzieję, że lata spędzone w naszej szkole będziecie wspominać miło w dorosłym życiu. Życzymy wszystkim powodzenia, pogody ducha i wiary we własne siły. 

1.
01.jpg
2.
02.jpg
3.
03.jpg
4.
04.jpg
5.
05.jpg
6.
06.jpg
7.
07.jpg
8.
08.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka