Poniedziałek,   23 Października 2017
MIDAS
Zimowe zgrupowanie Semiramidy Utwórz PDF Drukuj
17.02.2017.
 
Dobiegło końca zimowe zgrupowanie sportowców Klubu Sportowego Semiramida w miejscowości Murzasichle. Słońce, śnieg i świetne humory towarzyszyły uczestnikom przez cały wyjazd. 
Sekcja sportów walki pod okiem trenera Czarka szlifowała zdobyte rok temu umiejętności jazdy na nartach na różnych stokach, największym wyzwaniem okazała się Stacja Narciarska Małe Ciche i to nie tylko ze względu na muldy! Pod czujnym okiem trener Róży sekcja akrobatyki sportowej stawiała w większości pierwsze kroki narciarskie, ale jak to z duszą sportowca bywa, dziewczyny podjęły wyzwanie i po jazdach doszkalających na Stacji Koziniec, stok Czarna Góra ruszyły w bloki startowe z zawodnikami z sekcji sportów walki, i tym samym wszyscy uczestnicy obozu łącznie z rodzicami  w przedostatnim dniu obozu ukończyli Slalom Gigant z dobrym czasem! 
Nocny kulig z pochodniami dla wszystkich o mocnych nerwach wart był zmarzniętych nosów! 
- Dziękujemy, że byliście z nami, dziękujemy rodzicom, że nam pomagali i tym, którzy do nas dojechali. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas w atmosferze pasji, życzliwości i wzajemnego zaufania – Cezary Rzepnicki.
 
1.
01.jpg
2.
02.jpg
3.
03.jpg
4.
04.jpg
5.
05.jpg
6.
06.jpg
7.
07.jpg
8.
08.jpg
9.
09.jpg
10.
10.jpg
11.
11.jpg
12.
12.jpg
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka