Wtorek,   19 Września 2017
MIDAS
Przywództwo w biznesie – XII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości Utwórz PDF Drukuj
16.12.2016.
 
1 grudnia o godzinie w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego odbył się I etap szkolny XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.
Pod opieką Hanny Lewandowskiej i Agnieszki Cejnóg 40 uczniów z technikum ekonomicznego przystąpiło do rywalizacji. Młodzież powitał dyrektor szkoły Jarosław Druchniak, który życzył uczestnikom powodzenia.
Celem olimpiady było zbudzenie i kształtowanie wśród młodzieży postaw przedsiębiorczych, doskonalenie umiejętności analizy zjawisk zachodzących w gospodarce, w organizacji oraz w życiu prywatnym. Ponadto uczestnicy rozwijają zdolności myślenia analitycznego i syntetycznego, planowania oraz realizacji przedsięwzięć.
Olimpiada Przedsiębiorczości to nowoczesny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Organizowana jest od 2005 r. i ma status jednej z największych olimpiad dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do każdej edycji zgłasza się kilkanaście tysięcy młodych ludzi zainteresowanych przedsiębiorczością, zarządzaniem i gospodarką.
Olimpiada to wspólna inicjatywa Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych – Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.
Projekt cieszy się wsparciem wielu partnerów społecznych i mediów. Partnerami Strategicznymi są od wielu lat Narodowy Bank Polski i Polsko – Amerykańska Fundacja Wolności.
Wszystkim uczestnikom życzymy jak najlepszych wyników i przejścia do kolejnych etapów.

Koordynatorzy olimpiady:
wicedyrektor Luiza Truchel
Hanna Lewandowska
1.
01.jpg
2.
02.jpg
3.
03.jpg
4.
04.jpg
5.
05.jpg
6.
06.jpg
7.
07.jpg
8.
08.jpg
9.
09.jpg
10.
10.jpg
11.
11.jpg
12.
12.jpg
13.
13.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

Sonda
Najlepszy podmiot działający w usługach 2017 cz. 1
 
Najlepszy podmiot działający w usługach 2017 cz. 2
 
Najlepszy podmiot działający w handlu 2017 cz. 1
 
Najlepszy podmiot działający w handlu 2017 cz. 2
 
Nasze filmy 
Nasza Jedynka