Galeria

Niedziela,   3 Maja 2015
Burze z gradem przejdą nad Mazowszem
28.04.2015.
Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych IMGW – PIB w Warszawie przewiduje wystąpienie w dniu dzisiejszym burz z opadami deszczu od 15 mm do 25 mm, oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie opady gradu. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80%.
 
Pułtuscy strażacy na Jasnej Górze
28.04.2015.
 
W niedzielę 26 kwietnia do sanktuarium na Jasnej Górze zjechali strażacy z całej Polski, aby wziąć udział w VII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Państwowych i Ochotniczych Straży Pożarnych. Spotkanie organizowane co 5 lat za każdym razem jest wielkim świętem strażaków, którzy powierzają swoją służbę opiece Czarnej Madonny. Na Jasnej Górze nie zabrakło także strażaków z pułtuskiej jednostki OSP, której towarzyszyła Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta. 
Więcej za tydzień w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej. Obszerna relacja zdjęciowa Mateusza Bieńkowskiego już w naszej Fotogalerii.  
 
W najnowszym numerze PGP
27.04.2015.

 

Andrzej Duda i Jarosław Kaczyński na pikniku patriotycznym w Pułtusku

Pensje w dół. Pół etatu to pół pensji, a w takim wymiarze godzin będą teraz pracować zatrudnieni w pułtuskim szpitalu. W kwietniu, z powodu tragicznej sytuacji finansowej placówki zmieniono umowy o pracę całemu personelowi. 

W polu płonęły śmierdzące odpady - interwencja z gminy Obryte

Zmeliorowali 620 ha gruntu. 25 kwietnia br. w gminie Gzy świętowano zakończenia zadań inwestycyjnych pn. „Budowa urządzeń melioracji wodnych szczegółowych Skaszewo I i Skaszewo II”.  

Bohaterski pościg za złodziejami. W środę 22 kwietnia właściciel sklepu po pościgu, zatrzymał sprawców kradzieży. Teraz są w rękach policji i odpowiedzą za swoje czyny przed sądem.  

Czwarty numer Pułtuskiego Notatnika Kulturalnego, a w nim: 

Jestem z Mazowsza – co to znaczy... 

Poltowsko 

„Biała suknia Violki” – opowiadanie Teresy Menciny

Karol Czejarek poleca

 

Uczniowie z Pułtuska poznają żydowską historię swojego miasta

Ruszkowiacy na praktykach we Wiedniu

Katyń - ocalić od zapomnienia. Uroczystość patriotyczna w Winnicy

Maturzyści 2015 – uczniowie kl. III LO z innowacją pedagogiczna w zakresie wychowania fizycznego

Sport:

Kołyska dała nadzieję. Czasem walka to zbyt mało. Nadnarwianka przegrała w spotkaniu 25. kolejki IV ligi z MKS Przasnysz 1:2 (0:1). Pułtuszczanie pozostają na 15. pozycji w lidze i coraz więcej wskazuje na to, że losy ich utrzymania znajdą się w cudzych rękach. 

Nowość dla aktywnych mam w Semiramidzie

 
Pożegnanie maturzystów ze „Skargi”
27.04.2015.

Kolejny rocznik maturzystów pożegnał się z Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi. Uroczystość pożegnania absolwentów odbyła się w ubiegły piątek. Relacja za tydzień w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej, dziś zapraszamy do obejrzenia zdjęć. 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 6409
facebook.jpg
Sonda
Na kogo zagłosujesz 10 maja
 
pultusk.jpg starostwo.jpg

jedynka
4x4
PALK
reklama
Nieruchomości