Sobota,   3 Grudnia 2016
Medal dla szkoły w Płocochowie
01.12.2016.
 
4 listopada Instytut Papieża Jana Pawła II świętował 10 – lecie swojej działalności. Uroczystości jubileuszowe rozpoczęła Msza św., której przewodniczył kard. Kazimierz Nycz – Metropolita Warszawski, odprawiona w Świątyni Opatrzności Bożej w intencji założycieli oraz wszystkich pracowników i współpracowników Instytutu.  
Po zakończonej Mszy św. odbyła się uroczysta gala, na której Marszałek Województwa Mazowieckiego, Adam Struzik uhonorował osoby i instytucje, które w ciągu ostatniej dekady wspierały działalność Instytutu. Wśród odznaczonych znaleźli się ambasadorowie krajów Ameryki Łacińskiej, przedstawiciele władz samorządowych, wyższych uczelni, szkół.
Nagrodzona została również Publiczna Szkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawła II w Płocochowie. Na ręce dyrektor Ewy Bochenek zostało wręczone podziękowanie za dotychczasową współpracę oraz medal Instytutu Papieża Jana Pawła II.
Czytaj całość
 
Tyle pszczół ile lat…
01.12.2016.
 
Mieszka na Popławach, w Pułtusku, człowiek, który na temat pszczół, ich hodowli, zwyczajów, chorób i własności leczniczych produktów pochodzenia pszczelego, wie wszystko, a może nawet i więcej. I co jest jeszcze interesujące – tak jak każdy „pozytywnie zakręcony”, potrafi  godzinami opowiadać o swojej pasji. A słuchacze, którym nie obce jest „zakręcenie”, słuchać godzinami, co ma do przekazania, osiemdziesięcioletni pszczelarz z Pułtuska.
Czytaj całość
 
Konkurs recytatorski w Trójce
01.12.2016.
 
Do „Krainy dobrych manier” zaprosili wczoraj uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 podczas konkursu recytatorskiego, który odbył się pod tym właśnie hasłem. Publiczność, zaproszeni goście oraz jury konkursowe wysłuchało osiemnastu recytacji w wykonaniu uczniów klas 0 – 3. 
Zdjęcia uczestników do obejrzenia w naszej Fotogalerii. Relacja oraz wyniki niebawem w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej.

 
Gaz w Grabówcu w połowie 2018 roku
30.11.2016.
17 listopada zostały zawarte umowy pomiędzy Polską Spółką Gazownictwa z o.o. z siedzibą w Warszawie reprezentowaną przez Andrzeja Jaworskiego – dyrektora oraz Leszka Napiórkowskiego – zastępcę dyrektora zakładu ds. technicznych, na wykonanie 29 przyłączeń do sieci gazowej na pierwszym odcinku w miejscowości Grabówiec.
Więcej w aktualnym, 48 wydaniu PGP.
 
Konkurs dla aptek
30.11.2016.

Od dłuższego czasu mieszkańcy powiatu pułtuskiego mają problem z brakiem opieki aptecznej w nocy. Aptekom nie opłaca się prowadzić sprzedaży w nocy, a odpowiedzialny za ten temat samorząd nie potrafii znaleźć rozwiązania.

Wobec powyższego redakcja Pułtuskiej Gazety Powiatowej ogłasza specjalny konkurs dla pułtuskich APTEK. Apteka, która zgłosi się do nas z propozycją prowadzenia swoich usług w nocy, otrzyma od nas specjalne nagrody:

1. cykl artykułów promocyjnych i informacyjnych

2. tytuł APTEKA najbardziej przyjazna dla mieszkańców Pułtuska i powiatu

GWARANTUJEMY PROMOCJĘ na pultusk24.pl oraz w Pułtuskiej Gazety Powiatowej. ZAPEWNIAMY 1005 wzrostu obrotów!

czekamy na zgłoszenia: 500 098 226 lub Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 8314

 
 
 
 
 
 
   
   
 
 
  
      
     

Prefabruk
KABA-brukarstwo
 
jkwl
Gwarant
   

  

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka