Niedziela,   22 Października 2017
MIDAS
Praca dla elektryków
19.10.2017.
Pilnie zatrudnię elektryków i pomocników. Wymagane doświadczenie.
 
Tel. 504 738 186 
 
Akcja ratunkowa na żwirowni na Popławach
19.10.2017.
Na terenie byłej żwirowni na Popławach, przy trasie w kierunku Grabówca, do wody wpadła kobieta. Jest nią 66 – letnia mieszkanka Pułtuska. Trwa akcja ratunkowa. Ratownikom udało się przywrócić akcję serca wyłowionej z wody kobiecie. Na razie jednak nie znane są okoliczności zdarzenia. Policja poszukuje świadków i zabezpiecza teren. 
 
Podsumowanie akcji „Prędkość”
18.10.2017.
W poniedziałek 17 października, na terenie naszego powiatu, Policjanci prowadzili akcję pod nazwą „Prędkość”. Wzmożone działania miały na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego, a w szczególności zwrócenie uwagi na przekraczających dozwoloną prędkość.
Funkcjonariusze skontrolowali 35 pojazdów. Nałożyli 29 mandatów karnych. Ujawnili aż 25 kierujących, którzy poruszali się z niedozwolona prędkością. Represją zastosowaną przez mundurowych były mandaty karne.
Dążąc do poprawy bezpieczeństwa, Policjanci będą cyklicznie powtarzać tego typu akcje.
Przypominamy, że kierowanie pojazdem z nadmierną prędkością w obszarze zabudowanym, wiąże się z zatrzymaniem prawa jazdy na okres trzech miesięcy. Natomiast kierowanie pojazdem pomimo zatrzymania uprawnień, skutkuje ponownym egzaminem sprawdzającym kwalifikacje kierowcy.
Apelujemy o rozsądek na drodze!

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk
 
64 – letnia kobieta okradziona na 80 tys. zł
17.10.2017.
Dziś po południu, 64 – letnia pułtuszczanka padła ofiarą oszusta, podszywającego się pod funkcjonariusza CBŚ. Mężczyzna skontaktował się z pokrzywdzoną w celu przekazania informacji o prowadzonej akcji, w związku z którą kobieta ma wypłacić pieniądze z baku i ukryć je w koszu na śmieci. Niestety pułtuszczanka zaufała fałszywemu policjantowi CBŚ. Straciła 80 tys. zł. 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 9297

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka