Sobota,   5 Września 2015
MIDAS
PSB Mrówka
Ogłoszenia drobne na pultusk24
03.09.2015.

Szukasz mieszkania? A może sprzedajesz działkę? Ogłoszenie zawieszone „na słupie” nie przynosi efektów? Zamieść ogłoszenie na najczęściej odwiedzanym, lokalnym portalu w mieście! Atrakcyjne ceny, wysoka skuteczność. Ogłoszenia drobne na pultusk24 – to działa! 

 
Zmarła pisarka z pułtuskimi korzeniami
03.09.2015.
 
1 września zmarła Danuta Brzosko – Mędryk, pisarka, której książki opowiadają przede wszystkim o życiu w obozach koncentracyjnych. Warto wspomnieć o niej nie tylko przez wzgląd na jej ogromne zasługi, czy dorobek literacki, ale także dlatego, że urodziła się i przez kilka pierwszych lat życia mieszkała w Pułtusku. 
Więcej we wtorek, w nadchodzącym wydaniu PGP.
 
Konserwator wstrzymał budowę kawiarenki
03.09.2015.

Panie i Panowie Pułtuszczanie - zadanie wykonane!!!

Przed chwilą otrzymaliśmy decyzję konserwatora zabytków Krzysztofa Kaliściaka o wstrzymaniu prac prowadzonych w Pułtusku przy ul. Rynek. Chodzi o słynną budowlę przy fontannie, w której docelowo mieścić się miała kawiarenka. Inwestorom zaleca rozebranie budowli. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności. Mamy też oficjalne potwierdzenie, że kontener stawiany był bez zgody konserwatora. 

Takie zakończenie sprawy powinno cieszyć. Nam jest jednak smutno! Dlaczego w sprawie tak oczywistej trzeba było wylać tyle atramentu, napisać tyle słów, aby uratować Pułtusk przed oczywistą tandetą. Dlaczego w ogóle ten temat się zaczął?

Mamy tylko nadzieję, że ta sprawa czegoś nas wszystkich nauczyła. Wszystkich!

 
Orange wsparł szkołę w Gzowie
03.09.2015.
 
Klub sportowy Janowe Biedronki działający przy Publicznej Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Gzowie ma powody do radości. Firma Orange, organizator ogólnopolskiego programu Kluby Sportowe Orange przyznała doposażenie sportowe. 2 września przedstawiciele Orange dostarczyli szkole w Gzowie sprzęt sportowy! 
Szczegóły we wtorek, w 36 numerze gazety. 
 
1.
01.jpg
2.
02.jpg
3.
03.jpg
4.
04.jpg
5.
05.jpg
 
 
Start kampanii Posła Henryka Kowalczyka
03.09.2015.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 6743
Gwarant
  
 
Nasze filmy
 

 
Nasza Jedynka