Czwartek,   27 Października 2016
W 43 numerze PGP
24.10.2016.
 
Ona okradła ojca, on znęcał się nad matką i braćmi!
20 – latka okradła własnego ojca, a 17 – latek znęcał się nad matką i braćmi – do tych dwóch zdarzeń doszło w ciągu ostatnich miesięcy na terenie gminy Pułtusk.

Znieważył policjanta
37 – letni mieszkaniec Pułtuska odpowiedział za znieważenie funkcjonariusza.

Szybki Internet dla Pułtuska

Glanc pomada stylizuje i układa, że mucha nie siada! 
- niezwykłe muzeum fryzjerstwa w Pułtusku

Potrójny jubileusz w Przewodowie

Dzień Nauczyciela w SOSW

Pasowanie pierwszaków Szewińskiej

Pułtuski akcent na wojewódzkich obchodach Dnia Edukacji Narodowej

X wydanie Pułtuskiego Notatnika Kulturalnego, a w nim:

- Zastępca poleca – tysiąc lat współegzystencji swoich i obcych na Mazowszu
- Cierpliwość nagrodzona
- Marsz Pierwszej Brygady
- …w tym domu wszystko po staremu...
- Impresje jurora
- Przegląd wydarzeń z września 2016 roku

XIII kwesta na cmentarzu Świętego Krzyża

Sołtysie, podejdź no do płota…
Jadwiga Rasińska – sołtys wsi Smogorzewo Pańskie

SPORT

Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Young Football Cup 2016

 
Kolejna edycja kursu samoobrony
24.10.2016.
 
Zapraszamy do udziału w kursie samoobrony organizowanym przez Klub Sportowy Semiramida. W szkoleniu mogą wziąć udział osoby od 14 roku życia. Zgłoszenia przyjmowane są tylko i wyłącznie na specjalnej karcie zgłoszenia do dnia 25 października wraz z opłatą 80 zł, w siedzibie K.S Semiramida, ul. Chabrowa 8 lub drogą elektroniczną na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć z dopiskiem „kurs samoobrony + imię i nazwisko”. Opłata może być uiszczona na pierwszym spotkaniu organizacyjnym 25 października o godz. 18.00 w siedzibie Akademii Humanistycznej Aleksandra Gieysztora w Pułtusku ul. Daszyńskiego – Klub Studenta I piętro. 
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie inauguracyjne odbędzie się także we wtorek, 25 października o godz. 18.00 w Klubie Studenckim Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku, ul. Daszyńskiego 17. 
Patronat nad przedsięwzięciem objęli: Burmistrz Miasta Pułtusk, Starosta Powiatu Pułtuskiego, Powiatowa Komenda Policji w Pułtusku, Akademia Humanistyczna im. A Gieysztora w Pułtusku, WOPR Pułtusk oraz Klub Sportowy Semiramida. Patroni medialni – Pułtuska Gazeta Powiatowa, pultusk24, pultusk.tv.

Kurs będzie obejmował 10 spotkań treningowych 1,5 – 2 godzinnych, które będą ustalone na spotkaniu inauguracyjnym. Szczególnie zapraszamy do udziału w kursie samoobrony kobiety, które będą uczestniczyć w zajęciach po raz pierwszy.

Wstępny program kursu samoobrony:
Czytaj całość
 
„Ożenić się nie mogę” w wykonaniu grupy WIKT
24.10.2016.
 
Sztuka Aleksandra Fredry pt. „Ożenić się nie mogę”, w wykonaniu grupy teatralnej WIKT, w reżyserii Moniki Paszkowskiej, zainaugurowała w sobotę 22 października II Pułtuskie Teatry Amatorskie – Konkurs „PTA-K” w Miejskim Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku. Tydzień teatralny, pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk, współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego potrwa do środy 26 października.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 8198
 
 
 
 
 
 
 

KABA-brukarstwo
 
jkwl
Gwarant
   

  

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka