Galeria

Środa,   1 Kwietnia 2015
III Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza
30.03.2015.
 
Tym razem bez politycznej otoczki, ale za to z ogromnym wsparciem Akademii Humanistycznej – rektora prof. dra hab. Adama Koseskiego i dyrektora administracyjnego Bogdana Mroziewicza, a także sponsorów, pod patronatem medialnym Pułtuskiej Gazety Powiatowej, turniej zorganizowany przez Martę Tyszkiewicz – Wymysłowską, córkę utytułowanego szachisty śp. Zbigniewa Tyszkiewicza, odniósł ogromny sukces, bowiem 28 marca do Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora zjechało ponad 90 zawodników, miłośników tej królewskiej gry – co daje liczbę dwa razy większą niż w latach poprzednich.
Relacja niebawem w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej.
 
Spotkanie wielkanocne Klubu Srebrnego Wieku
30.03.2015.
 
 Klub Srebrnego Wieku rozkwita niczym wiosenne pąki. Widać to przy każdej klubowej uroczystości, na które z roku na rok przybywa nie tylko coraz więcej seniorów, ale także przyjaciół, z których każdy wnosi coś pozytywnego do życia Klubowiczów. Nie inaczej było podczas sobotniego spotkania wielkanocnego, ale więcej zdradzimy w kolejnym wydaniu PGP. 
 
Droga Krzyżowa ulicami miasta
30.03.2015.
W piątek 27 marca, w strugach deszczu, ale za to w atmosferze refleksji i zadumy, ulicami Pułtuska przeszła Droga Krzyżowa. 
 
 
 
Małe piękności dla Wiktorka!
29.03.2015.
 
Pierwsze wybory Małej Miss Pułtuska za nami! 22 piękne, mądre i zdolne dziewczynki zaprezentowały się najlepiej jak tylko potrafiły... dla Niego! Dla małego Wiktorka, chorego na raka. Udało się zebrać ponad 4 000 zł na leczenie chłopca, za co serdecznie dziękujemy! 
Więcej wkrótce w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej. Zdjęcia już jutro na pultusk24.

P.S. Ponieważ Wiktorek czuł się dobrze, jego rodzice zdecydowali, że przez chwilę może być obecny podczas dzisiejszych wyborów. Wkrótce czeka Go operacja. Pieniądze rodzice przeznaczą na rehabilitację po operacji. Trzymamy kciuki!
 
 
 
Niedziela Palmowa po pułtuskiemu...
29.03.2015.
Bez komentarza...
 
 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 6356
facebook.jpg
Sonda
pultusk.jpg starostwo.jpg

jedynka
4x4
PALK
reklama
Nieruchomości