Środa,   28 Czerwca 2017
MIDAS
Wpi
34 - latek zginął w wypadku Utwórz PDF Drukuj
16.10.2010.

Policja bada przyczyny śmiertelnego wypadku, do którego doszło dziś w godzinach porannych w Łubienicy, gdzie czołowo zderzyły się samochody ciężarowy z osobowym fordem Mondeo. Zderzenia nie przeżył 34 – letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Za kierownicą pojazdu ciężarowego siedział obywatel Estonii.  

 
felieton Utwórz PDF Drukuj
12.01.2011.

Lech Chybowski  Na przekór 

Nadchodzi kryzys

Wszystkie najważniejsze czynności i decyzje pierwszych dni nowego roku – za nami. Sylwestrowe szaleństwo wywietrzało, dzieci od dziadków odebrane, confetti i potłuczone kieliszki wymiecione spod dywanu, resztki serpentyn wyciągnięte zza szafy. A i żona dała się przebłagać za obłapianie po północy spoconej, dopiero co poznanej koleżanki, my natomiast przebaczyliśmy jej bruderszaft z przystojniakiem z sąsiedniego stolika. Przygotowaliśmy też do spłacenia pierwszą ratę świątecznej pożyczki. 

Czytaj całość
 
„Biała sobota” w szpitalu Utwórz PDF Drukuj
18.07.2014.

W kwietniu tego roku Szpital Powiatowy w Pułtusku podpisał umowę o współpracy z Mazowieckim Szpitalem Bródnowskim w Warszawie. Obydwie spółki postanowiły o tym fakcie poinformować mieszkańców, organizując w sobotę 12 lipca „Białą sobotę” przed budynkiem szpitala.  

Czytaj całość
 
Pogranicze Utwórz PDF Drukuj
12.08.2014.
 
Z Jaroslavem Seiferfem słowackim góralem, rozmawia Zbigniew Tołłoczko.

Panie Jaroslavie codziennie przewozi Pan bryczką turystów ze Słowacji do Polski, z Polski do Słowacji. Raz z górki, raz pod górkę. Nie znudziło się Panu to zajęcie?

To praca, którą lubię, zresztą w ładnej scenerii. Proszę zobaczyć, jak tu pięknie. Dunajec wije się w głębokiej dolinie, wysokie ściany Pienin, potężny las, śpiew ptaków. Czy można sobie życzyć ciekawszych i zdrowszych obrazów w miejscu pracy?
Czytaj całość
 
Można się kąpać! Utwórz PDF Drukuj
27.06.2017.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku informuje, że w dniu 19.06.2017 r. pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Pułtusku pobrali próbki do badań jakości wody w miejscu wykorzystywanym do kąpieli na rzece Narew w Pułtusku. Wyniki badań przeprowadzonych przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Ciechanowie potwierdziły przydatność wody do kąpieli.
 
Jednocześnie zachęcamy do wypoczynku na plaży miejskiej, gdzie codziennie na plażowiczów czeka wiele atrakcji.
 
 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 8965

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

 

 

Sonda
Czy Tadeusz Nalewajk powinien zgolić wąsy?
 
Nasze filmy 
Nasza Jedynka