Niedziela,   26 Października 2014
LUK-BUD
Ślubowali być dobrymi przedszkolakami
23.10.2014.
 
20 października miała miejsce uroczystość pasowania na przedszkolaka w Miejskim Przedszkolu nr 4 (ul. Krajewskiego). Przedszkolaków i zebranych gości serdecznie powitała wicedyrektor Teresa Sepełowska. Oficjalny akt ślubowania i pasowania, którego dokonała dyrektor Lidia Sadowska, poprzedził program artystyczny w wykonaniu dzieci z poszczególnych grup. Świeżo upieczone przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy. Uroczystość zakończyła się wspólnym pamiątkowym zdjęciem oraz słodkim poczęstunkiem.
Czytaj całość
 
Sprawca przemocy domowej aresztowany
23.10.2014.
Mieszkaniec gm. Zatory od kilku miesięcy znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną i dziećmi. Wielokrotnie przychodził do domu pijany i wszczynał awantury, podczas których szarpał, popychał i wyzywał. Podczas ostatniej awantury mężczyzna został zatrzymany przez pułtuską policję i osadzony w policyjnym areszcie. 22 października Sąd Rejonowy w Pułtusku przy udziale Prokuratora zastosował wobec sprawcy przemocy domowe środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu, na okres dwóch miesięcy. Za znęcanie się nad rodziną grozi mu do 5 lat więzienia. Jest to już kolejna osoba, która została aresztowana za znęcanie się nad najbliższymi.

st. sierż. Alicja Bobińska, KPP Pułtusk
 
Bezpłatne szczepienia przeciw grypie
23.10.2014.
Zarząd Szpitala Powiatowego w Pułtusku Sp. z o.o. wraz z Instytutem Oświaty Zdrowotnej Fundacją Haliny Osińskiej zaprasza na drugą akcję bezpłatnych szczepień przeciw grypie realizowanej w ramach Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy.
Wszystkich chętnych do poddania się szczepieniu zapraszamy w dniu 27.10.2014r. w godz. 8.00 – 18.00 do Przychodni Rejonowej w Pułtusku przy ul. 3 maja 5.
Liczba szczepionek ograniczona.
 
Z ostatniej chwili!
23.10.2014.
Jest piąty kandydat na burmistrza z Pułtuska!

Wiemy coś więcej o tym kandydacie: jest młody (także duchemUśmiech), przystojnyMrugnięcie, energiczny i pełen niebanalnych pomysłów. Może się pochwalić paroma sukcesami. Wiemy, że nieźle gotuje, zna się na szeroko rozumianej tematyce turystycznej i promocji.
Jesteśmy pewni, że 99% mieszkańców Pułtuska chciałoby na niego zagłosować!
Wkrótce więcej na jego temat.
 
Zaproszenie
22.10.2014.

W imieniu KWW Pułtuskie Forum Samorządowe zapraszam na spotkanie z dr Anną Pieńkowską kandydatką na Burmistrza oraz Inaugurację kampanii Pułtuskiego Forum Samorządowego, które odbędzie się 24.10.2014 godz. 18:00 aula C "Zielona" AH przy ul. Daszyńskiego. 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 5917
MIDAS
Prefabruk
KABA-brukarstwo
PSB Mrówka
facebook.jpg