Czwartek,   1 Września 2016
 
galeriawydarzen.jpg
Uwaga! Fałszywe maile!
30.08.2016.

Ministerstwo Finansów ostrzega przed fałszywymi e-mailami, w których autor wiadomości informuje o „ukrywaniu dochodów” lub „wyznaczonej kontroli dochodów”. Należy zwrócić szczególną uwagę na adres nadawcy wiadomości, gdyż Ministerstwo Finansów posługuje się adresami poczty elektronicznej w domenie: mf.gov.pl. Nie należy otwierać załączników, gdyż mogą zawierać kod złośliwy, jak również nie należy stawiać się osobiście w Ministerstwie Finansów. Oto przykładowa treść fałszywej wiadomości dotyczącej „wyznaczonej kontroli dochodów”:

Dzień dobry, W trakcie naszych kontroli ujawniliśmy ukrycie Pana/Pani dochodów, w związku z czym będzie przeprowadzona kontrola podatkowa. Dokument wskazujący na naruszenia o składaniu fałszywego dochodów załączony w e-maile. Sankcja na przeprowadzenie ściągania podatkowego również jest załączona do dokumentu. Prosimy o stawiennictwo do nas do biura w dniu 01.08.2816 do 14:00 ze wszystkimi swoimi dochodami za rok 2016, a także interesują nas niektóre transakcje przeprowadzane w roku bieżącym. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefonicznie lub przez e-mail. Dane kontaktowe znajdują się poniżej, należy podać w piśmie numer sprawy "PL37467426" i osobisty kod.

Ministerstwo Finansów 

ul. Świętokrzyska 12 

00-916 Warszawa 

NIP: 526-025-02-74 

REGON: 000002217

W przypadku otrzymania takiej lub podobnej wiadomości prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i nieotwieranie załączników.   

 
W 35 numerze PGP
29.08.2016.
 
Na Popławach powstanie DPS dla psychicznie chorych

Radny usłyszał zarzuty

Nowy I Zastępca Komendanta Policji

Ujawniamy majątki radnych

Made in Pułtusk po raz drugi

Święto plonów w Gzach

Wielkie otwarcie przedszkola w Winnicy

Śmiertelny wypadek w Psarach 

Tydzień wypadków na drogach powiatu

Nietrzeźwe panie kierują pojazdami

Sołtysie, podejdź no do płota 

Grzybobranie z PGP – zdjęcia Czytelników

PARANIENORMALNI w Pułtusku!
 
Nowy I Zastępca Komendanta Policji
29.08.2016.
Przed nami kolejne zmiany w pułtuskiej komendzie. Już w czwartek 1 września, dotychczasowy I Zastępca Komendanta Powiatowej Policji w Pułtusku podisp. Krzysztof Lewandowski powierzy swoje obowiązki nowemu zastępcy Komendanta. Przypomnijmy, Krzysztof Lewandowski przejął obowiązki zastępcy komendanta 9 czerwca tego roku. Nazwisko nowego I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku poznamy w czwartek. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 12 w Sali Rady Urzędu Miejskiego w Pułtusku.
 
Święto plonów w Gzach
29.08.2016.
 
W niedzielę 28 sierpnia, w Gzach odbyły się Dożynki Gminne. Po mszy w miejscowym kościele, mieszkańcy przeszli na plac przy budynku OSP. Rolę starościny tegorocznych dożynek sprawowała sołtys Danuta Zawadzka z Gzów zaś starostą był Stanisław Pieńkowski z Kozłowa. Po symbolicznym dzieleniu chlebem wójt gminy Gzy Barbara Polańska wygłosiła przemówienie skierowane do rolników. Doceniła trud i ciężką pracę oraz życzyła gospodarzom pomyślności i dostatku. 
Czytaj całość
 
Made in Pułtusk po raz drugi
29.08.2016.
 
Kolejna, druga odsłona Made in Pułtusk za nami. 27 sierpnia na przystani bawili się Mieszkańcy Pułtuska i okolic, od najmłodszego do najstarszego.
Made in Pułtusk to impreza mająca na celu promowanie talentów lokalnych, pułtuskich artystów. Jej pomysłodawcą i organizatorem jest Cezary Gemza wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Pułtusku oraz burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz. 
Pełna relacja już jutro w PGP. Dziś prezentujemy galerię zdjęć.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 7991

KABA-brukarstwo
 
jkwl
Gwarant
   
Sonda
Najlepszy podmiot działający w handlu
 
Najlepszy podmiot działający w usługach
 
Nasze filmy 
Nasza Jedynka