Sobota,   30 Kwietnia 2016
Senior – Wigor do likwidacji
28.04.2016.
 
Minęło zaledwie 5 miesięcy od otwarcia Dziennego Domu Senior – Wigor i wszystko wskazuje na to, że działalność Domu, jako samodzielnej jednostki gminnej prowadzonej przez Beatę Gemzę, na tym okresie się zakończy. Dziś radni miejscy głosować będą nad uchwałą w sprawie połączenia dwóch gminnych jednostek budżetowych – Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Dziennego Domu SENIOR – WIGOR. Oznacza to, że dotychczasowy Dzienny Dom zostanie włączony w struktury MOPS. 
W uzasadnieniu do uchwały czytamy, iż włączenie Dziennego Domu Senior – Wigor w struktury Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej ma ograniczyć koszty związane z działaniem nowo utworzonej jednostki oraz przyczyni się do poprawy efektywności zarządzania środkami finansowymi w ramach jednego budżetu.
Przypomnijmy – Dzienny Dom Senior – Wigor powstał na bazie środków zewnętrznych, pozyskanych  z wieloletniego programu rządowego „Senior – Wigor” na lata 2015 – 2020. 
 
Nieletni uszkodzili solar
28.04.2016.
 
Kilka dni temu na terenie miejskiej pływali dokonano zniszczenia panela solarnego. Sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, po przeprowadzeniu czynności, przekazali zgromadzony materiał do analizy. Po kilku dniach funkcjonariusze ustalili uczestników zajścia. Byli to dwaj chłopcy w wieku 11 i 12 lat. Chłopcy za uszkodzenie mienia teraz odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.      

sierż. szt. Alicja Bobińska, KPP Pułtusk
 
1.
01.jpg
2.
02.jpg

 
Kierowcy, od dziś tankujemy w Lotosie!
27.04.2016.

Dziś w Pułtusku odbyło się zapowiadane wielkie otwarcie stacji Lotos. Wstęgę w nowym obiekcie przeciął właściciel stacji Krzysztof Gerczak, Tadeusz Nalewajk oraz burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz. Zapraszamy wszystkich kierowców do tankowania w Lotosie nie tylko dziś, ze względu na atrakcyjne rabaty, ale i codzienne, z uwagi na wysoką jakość paliwa oraz profesjonalną i miłą (także dla oka) obsługę. Więcej w kolejnym wydaniu gazety, dziś zapraszamy do obejrzenia zdjeć w Fotogalerii. 

 
XIII Międzynarodowe Biegi Ireny Szewińskiej
27.04.2016.
 
XIII Międzynarodowe Biegi Ireny Szewińskiej już za nami. W tym roku wzięła w nich udział rekordowa liczba młodych biegaczy, co niewątpliwie ucieszyło organizatorów – Zespół Szkół nr 4, Miasto Pułtusk i Miejski Klub Sportowy. Dzisiejszą imprezę zainaugurowało spotkanie z mistrzynią olimpijską i honorową obywatelką Pułtuska Ireną Szewińską, która od 13 lat jest patronką biegów i najwierniejszym kibicem młodych lekkoatletów. 
Relacja i wyniki w kolejnym wydaniu PGPZdjęcia już do obejrzenia w naszej Fotogalerii. 

 
Spotkanie w Magdalence - zaproszenie
27.04.2016.

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 7609

Prefabruk
 
jkwl
Gwarant
   
Sonda
Czy w Pułtusku powinien stanąć pomnik upamiętniający ofiary Katastrofy Smoleńskiej?
 
Nasze filmy
 

 
Nasza Jedynka