Wtorek,   21 Października 2014
MIDAS
LUK-BUD
Pasowanie na pierwszaka w PSP nr 4
17.10.2014.
 
W czwartek 16 października mieliśmy ogromną przyjemność być świadkami ważnej chwili w życiu społeczności Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku. Uczniowie klas pierwszych zostali uroczyście pasowani przez dyrektora szkoły Krzysztofa Łachmańskiego oraz samą patronkę, mistrzynię olimpijską Irenę Szewińską, a sami ślubowali sumiennie wypełniać swoje obowiązki i być dobrymi uczniami. W tym niezwykle ważnym momencie ich edukacji towarzyszyli im zaroszeni goście, wychowawcy, nauczyciele, rodzice, babcie i dziadkowie, oraz koleżanki i koledzy ze starszych klas.
Relacja niebawem w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej. Zdjęcia już w naszej Fotogalerii.
 
Szpital ma nowego właściciela
17.10.2014.

A dokładnie budynek po byłym szpitalu przy ul. 3 Maja. Nabywcą jest pułtuska firma Agraplast.

 

 
Kliknij na Pułtusk
17.10.2014.

Głosowanie na naszych samorządowców za miesiąc, a już teraz możemy zagłosować na Pułtusk - po to, aby nasze miasto stało się bohaterem gry planszowej. Wystarczy się zarejestrować, potwierdzić adres mailowy klikając w link który przyjdzie na nasz adres po rejestracji i już możemy brać udział w głosowaniu. Mobilizujemy, ponieważ, jak na razie Pułtusk ma zaledwie 212 głosów! Klikajmy na Pułtusk!

 
DEN w miejskiej Piątce
16.10.2014.
 
Dzień Edukacji Narodowej to szczególny dzień także dla społeczności Przedszkola Miejskiego nr 5. Z tej okazji program artystyczny pt. „Radośnie i wesoło jest w naszym słonecznym Przedszkolu nr 5” przedstawiły dziś 5 i 6 – latki, dziękując ciociom – nauczycielkom oraz pracownikom administracji i obsługi za ogrom pracy, jaką wkładają w życie przedszkolne oraz troskę i opiekę na co dzień. Dziś w miejskiej Piątce nie zabrakło życzeń i podziękowań, a także wielu zasłużonych nagród. 
Więcej w nadchodzącym wydaniu gazety. Zdjęcia w naszej Fotogalerii.
 
Zaproszenie
16.10.2014.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 5894
KABA-brukarstwo
PSB Mrówka
facebook.jpg