Piątek,   11 Lipca 2014
Wypadek w Łubienicy
09.07.2014.
 
 
O dużym szczęściu mogą mówić uczestnicy zdarzenia drogowego na trasie K-61 w miejscowości Łubienica, w którym  zderzyły się trzy samochody. Do zdarzenia doszło wczoraj, 8 lipca około godziny 13.20. Jadący Oplem Vectra 40-letni mieszkaniec Pułtuska z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą z naprzeciwka ciężarówką. Następnie stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z samochodem osobowym marki Renault jadącym za ciężarówką, po czym wjechał do przydrożnego rowu.  
W wyniku zdarzenia obrażeń doznał kierowca Opla, który ze złamaną nogą został przewieziony do pułtuskiego szpitala. Jego żonę i czteroletniego syna przewieziono do szpitala w Ciechanowie. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Pozostałym uczestnikom wypadku, kobiecie z Renault i mężczyźnie z ciężarówki nic się nie stało.  
Wstępne ustalenia policjantów wykazały, iż kierowca był trzeźwy, a prawdopodobną przyczyną mogło być zaśnięcie. 
W chwili obecnej pułtuscy policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia. 
 
 
 
Informacja
09.07.2014.

 

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, że w dniu 19 lipca 2014 r . w godz. 18.30 – 21.00  na terenie plaży miejskiej odbędzie się bitwa z udziałem Husarii przeciwko wojskom szwedzkim z udziałem artylerii. W związku z organizacją tego wydarzenia, ze względu na Państwa bezpieczeństwo na czas trwania bitwy prosimy o opuszczenie wyznaczonego terenu. Jednocześnie zapraszamy Państwa do obejrzenia tego widowiska z miejsc wyznaczonych przez organizatorów.

Dziękujemy za zrozumienie i z góry przepraszamy za utrudnienia.

Organizatorzy widowiska. 

 
Goście z zagranicy
08.07.2014.

W ramach współpracy BIEP – perspektywy pozostania na wsi, odbywa się trzecie spotkanie przedstawicieli Austrii, Niemiec, Nederlandów i Polski. Wczoraj gości przyjął burmistrz Pułtuska Wojciech Dębski. W ciągu dwóch dni zwiedzać będą gospodarstwa rolne prowadzone metodą ekologiczną, gospodarstwa agroturystyczne. Jesienią ubiegłego roku przedstawiciele Polski w ramach BIEP zwiedzali gospodarstwa rolne oraz miejscowości związane z partnerstwem w Holandii. Przedstawiamy zdjęcia z dzisiejszej wizyty w gospodarstwie agroturystycznym oraz z wycieczki gondolą po Narwi. 
 
 
Czytaj całość
 
W dzisiejszym, 27 numerze Pułtuskiej Gazety Powiatowej:
08.07.2014.
Pułtuszczanka II Wicemiss Wrocławia!

Co Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak robili w Pułtusku?
 
Wakacje rozpoczęte – czas na podsumowania
Jak poszła matura w Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi? Z jakimi osiągnięciami skończyli szkołę absolwenci Szkoły Podstawowej nr 2, 3 i 4, a także uczniowie Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa? 

Wypadek na moście wyszkowskim

Jak spędza wakacje pułtuska młodzież? 

Rowerem bezpiecznie do celu
Rajd rowerowy organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Pułtusku i Burmistrza Pułtuska,  czyli jak być bezpiecznym w ruchu drogowym rowerzystą. 

Czujni i aktywnie po służbie
Policjanci pilnują porządku nie tylko będąc w mundurach!

95 lat PCK, 55 lat HDK PCK
Uroczystość rocznicowa 95. lecia Polskiego Czerwonego Krzyża oraz 55.-lecia Honorowego Krwiodawstwa rozpoczęła się referatem wygłoszonym przez prezesa Andrzeja Gurgielewicza, prezesa Zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Pułtusku. Mówca przypomniał historię powstania Czerwonego Krzyża na świecie podkreślając pierwsze działania tej organizacji na terenie powiatu pułtuskiego – 1921 rok. 

Nasz dziennikarz tam był: „Narąbany Gazda”
Komu w drogę, temu... do Szczawnicy. 

Rodzinny festyn w żłobku
Radość, zabawa, integracja... tak wyglądał rodzinny piknik zorganizowany przez społeczność Żłobka Miejskiego w Pułtusku, na którym maluchy ze swoimi rodzicami, gośćmi, ciociami – wychowawczyniami, dyrektor Katarzyną Kalińską oraz radną miejską Marią Korbal, bawiły się w środę 25 czerwca.
 
Ogłoszenie Mrówka
08.07.2014.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 5644
Europartner
PSB Mrówka
Prefabruk
MIDAS
facebook.jpg