Sobota,   30 Maja 2015
Podsumowali pół roku pracy
27.05.2015.
 
W piątek 22 maja w Domu Polonii odbyło się spotkanie pułtuskich struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego, na którym burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz oraz w wicestarosta Beata Jóźwiak w imieniu starosty Jana Zalewskiego podsumowali półroczną pracę samorządów.
Więcej wkrótce w PGP.
 
1.
01.jpg
2.
02.jpg
3.
03.jpg
4.
04.jpg
5.
05.jpg
6.
06.jpg
7.
07.jpg
8.
08.jpg
9.
09.jpg
 
 
Ilona Korycka zawalczy o koronę Miss Mazowsza
27.05.2015.
 
Zanim wybierzemy nową Miss Pułtuska, zachęcamy wszystkich gorąco do wsparcia Ilony Koryckiej, która będzie ubiegać się o koronę Miss Mazowsza 2015. Finał konkursu odbędzie się już niebawem, bo 5 czerwca w Ostrołęce. Wyborom Miss Mazowsza już od lat patronuje m.in. Pułtuska Gazeta Powiatowa. Od lat także wspieramy kandydatki z naszego powiatu startujące w konkursie.
Finał przed nami, a do tego czasu internauci mogą oddawać głosy na Miss Tygodnika Ilustrowanego. Na zdobycie tego tytułu masz szansę także pułtuszczanka! Wystarczy polubić zdjęcie Ilony Koryckiej na Facebooku! Im więcej polubień tym większa szansa na tytuł dla pułtuszczanki. Trzymamy kciuki!
 
Spotkanie z patronką szkoły
27.05.2015.
 
Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Pobyłkowie Dużym /gmina Pokrzywnica/ mają patronkę szkoły, z którą można się spotkać i porozmawiać. Żyjący patron, to rzadka okoliczność. W dniu 14 maja 2010 roku Publicznej Szkole Podstawowej w Pobyłkowie Dużym nadano imię Doroty Geller, żyjącej twórczyni wierszy i słuchowisk dla dzieci. Od tego dnia upłynęło już 5 lat, dlatego szkolna społeczność zorganizowała uroczyste spotkanie z patronką, w dniu 22 maja.
Relacja wkrótce w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej. Dziś zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej Fotogalerii.
 
Policjanci spotkali się z seniorami w Winnicy
27.05.2015.
 
W miłej i przyjaznej atmosferze policjanci z Pułtuska rozmawiali o bezpieczeństwie z seniorami z Winnicy.
Zwiększenie bezpieczeństwa osób starszych i ich aktywizacja są głównym celem projektu Mazowiecka Akademia Seniora realizowanego przez mazowiecką policję. Od kilku lat pułtuscy funkcjonariusze starają się docierać do seniorów i poprzez bezpośredni kontakt upowszechniać wiedzę poprawiającą bezpieczeństwo osób starszych.  
20 maja policjanci z Wydziału Prewencji oraz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku spotkali się z członkami Związku Emerytów i Rencistów z Winnicy. Mundurowi  dokładnie omówili popularną od jakiegoś czasu metodę oszustw „ na wnuczka” „na policjanta” , „na urzędnika”. Przekazali informacje jak nie stać się ofiarą przestępstw oraz jak zapobiegać niebezpieczeństwom zagrażającym w domu, czy w czasie spaceru. Ponadto policjanci zwrócili uwagę jak należy dbać o własne bezpieczeństwo na drodze oraz wskazali na konieczność używania elementów odblaskowych przez pieszych. Wszyscy uczestnicy otrzymali odblaski oraz ulotki związane z tematyką spotkania. Funkcjonariusze odpowiadali na pytania seniorów a także chętnie wysłuchali gospodarzy, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami życiowymi .Spotkanie minęło w miłej i  przyjaznej atmosferze.

st. sierż. Alicja Bobińska, KPP Pułtusk
 
1.
01.jpg
2.
02.jpg
3.
03.jpg
 
 
Zapraszamy na Marsz dla Życia i Rodziny
26.05.2015.
 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 6471
Gwarant
Nasze filmy
 
Nasza Jedynka
4x4