Czwartek,   22 Czerwca 2017
MIDAS
Apel do właścicieli i zarządców obiektów z dużymi, płaskimi dachami
11.01.2010.

Na spotkaniu Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego Komendant PSP w Pułtusku Witold Musiński poprosił nas o przekazanie apelu o odśnieżanie dachów obiektów wielkopowierzchniowych. W tej chwili, przy stosunkowo słabych wiatrach i świeżym śniegu jest to łatwe. Nie wolno jednak pozwolić na to aby śnieg zmarzł bądź też nasiąkł wodą (za kilka dni możemy mieć opady deszczu ze śniegiem).Szczególnie narażone są hale sportowe, duże sklepy (Lidl, Topaz, Tesco, i inne), szpital, szkoły czy duże zakłady.

 

Dlatego apelujemy o jak najszybsze odśnieżanie. W dniu dzisiejszym widzieliśmy ekipę na dachu Stokrotki. Z informacji jakie do nas docierają jeszcze kilka „dużych dachów” jest odśnieżanych. Są jednak i takie na których ilość śniegu wzrasta.

 
Zasypało - jak zawsze niespodziwanie
11.01.2010.
 
 
Jak co roku niespodziewany dla drogowców atak zimy sprawił, że kierowcy uruchomili pokłady pomysłowości – bo nic innego nie pozostaje chcąc np. zaparkować. Kierowca ze zdjęcia wyjął z bagażnika łopatkę, odśnieżył zaspy, dzięki czemu mógł - choć nie bez wysiłku - zaparkować w centrum miasta. 

Czytaj całość
 
Podlodowe Mistrzostwa Klubu Wędkarskiego „Pełta”
11.01.2010.

 
 
W niedzielę 10 stycznia br. na żwirowni w Grabówcu odbyły się zawody podlodowe o Mistrzostwo Klubu „Pełta”. W zawodach tych wzięło udział 6 zawodników.  
Czytaj całość
 
Orkiestra dla Orkiestry
11.01.2010.

Wielkie czerwone i słodkie serce – podarunek od cukierni Małgorzatka wylicytowałaMiejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta podczas dzisiejszego XVIII Finału WOŚP.To już drugi rok, kiedy muzycy zajadają się wylicytowanymi słodkościami. Oczywiście poza licytacją Orkiestra dała piękny koncert w sali kinowej, a to wszystko dla dzieci ze schorzeniami onkologicznymi.

 

 
Siema Pułtusk!
11.01.2010.

Ponad 39 tysięcy złotych dotarło z Pułtuska do głównego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zaraz po wielkim Finale w sali Kina Narew. Ponad 2 tys zł zebrano podczas licytacji, reszta pieniędzy pochodziła z kwest szkolnych i ulicznych. Finałowa atmosfera była tak gorąca, a serca pułtuszczan tak gorące, że aż śnieg topniał... . Kto nie był, niech żałuje i obieca ze będzie za rok.Relacja już we wtorek w PGP, a zdjęcia już wkrótce w naszej Fotogalerii.

 

 
««  start « poprz. 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8425 - 8433 z 8947

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

 

 

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka