Poniedziałek,   1 Maja 2017
MIDAS
Pierwsze zwycięstwo Nadnarwianki !!!
08.11.2009.
Walka o każdą piłkę, szybkie składne akcje i zasłużone 3 punkty – tak w skrócie można opisać niedziellne spotkanie Nadnarwianki z Pogonią - Ekolog. Jest to pierwsze zwycięstwo naszych piłkarzy w tym sezonie i w pełni zasłużone. Dzięki temu w przyszłej rundzie łatwiej będzie dogonić rywali i walczyć o utrzymanie w III lidze. Przed Nadnarwianką jeszcze jedno spotkanie, w którym miejmy nadzieje uda się zdobyć chociażby punkt. Mecz nie będzie łatwy, ponieważ przyjdzie się im zmierzyć się z liderem III ligi GLKS Nadarzyn. Ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej odbędzie się w Pułtusku, 14 listopada o godzinie 13.00.

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola – MLKS Nadnarwianka Pułtusk 0:2 (0:1)
Bramki: Kamiński 25, Rembiejewski 90
Żółte kartki: Kołuda; Chmielewski, Bobowski
Czerwona Kartka: Kołuda 90+2 (dwie żółte), Golański 65

Skład:

Kurosz – Zalewski, Bobowski, Kamiński, Elak – Mmaduewesi – Warda, Fridrich, Michalski (Walesiak 45), Chmielewski – Rembiejewski

 
Niebezpieczeństwo na Świętojańskiej
08.11.2009.
Na dachu jednej z kamienic przy ulicy Świętojańskiej leży urwany pantograf  od instalacji elektrycznej. Cała kamienica jest w fatalnym stanie, a dach to już właściwie wspomnienie. Części dachówek już nie ma, a przed spadaniem pozostałych chroni jedynie rachityczna siatka. Jeżeli duży wiatr zepchnie w dół widoczny na zdjęciach metalowy pantograf, siatka zapewne nie zdoła go zatrzymać. Nawet nie chcemy prorokować co będzie, gdy ta kupa żelastwa wyląduje na chodniku lub ulicy. Może więc administrator budynku zawczasu usunie zagrożenie, by zapobiec ewentualnej tragedii.
 
 
 

Czytaj całość
 
Przez rondo na skróty
08.11.2009.
Jak widać nie wszyscy kierowcy jeszcze zaaprobowali fakt , iż w Pułtusku mamy nowe ronda. Ostatnio jeden z nich  próbował wytrzymałości znaku informującego o kierunku jazdy na skrzyżowaniu  ulic Daszyńskiego i Wyszkowskiej. Niestety w wyniku starcia poległ w/w znak, krawężnik i kilka kostek chodnikowych. Należy domniemywać, że i samochód nie był zadowolony z tego bliskiego spotkania pierwszego stopnia. Przy okazji warto zaapelować do kierowców pokonujących ronda  by za wczasu informowali o chęci opuszczenia ich za pomocą  prawego kierunkowaskazu. Przy dużym nasileniu ruchu ten drobny gest bardzo usprawni pokonywanie tych przymałych rondek. Skoro zafundowano nam ten beznadziejnie spartolony remont krajówki, to musimy się z tym pogodzić i nauczyć z tym żyć, a przede wszystkim funkcjonować w nowej rzeczywistości.
 
 
 
Otwarcie hali przy PG nr 1
07.11.2009.
Nowoczesna, funkcjonalna, a przede wszystkim bardzo potrzebna hala sportowa powstała przy Publicznym Gimnazjum nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku.  - Ciszymy się ogromnie, że mamy tak piękny obiekt, który będzie służył nie tylko uczniom naszej szkoły, ale wszystkim mieszkańcom miasta, który będzie alternatywą spędzania czasu wolnego. Jest to zapewnienie komfortowych warunków  i nauki i pracy dla nauczycieli. - powiedziała dyrektor PG nr 1 Anna Kamińska podczas oficjalnego otwarcia hali. Relacja we wtorek w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej, a zdjęcia już teraz w Fotogalerii.
 
Studenci z Kaliningradu w Pułtusku
07.11.2009.
 
««  start « poprz. 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8425 - 8433 z 8774

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 
 

 

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka