Poniedziałek,   24 Lipca 2017
MIDAS
Za kierownicą, naćpani i z 10-cio miesięcznym dzieckiem
09.02.2010.

Rutynowa kontrola drogowa zakończyła się zatrzymaniem dwóch mężczyzn pod wpływem narkotyków. Jechali samochodem a jeden z nich miał „pod opieką” dziesięciomiesięczne dziecko!

 

 

 

Wczoraj (8 luty) po południu pułtuscy policjanci z „drogówki” zatrzymali do rutynowej kontroli pojazd marki Ford Mondeo. Jechało nim dwóch mężczyzn i maleńkie dziecko. Nic by nie było w tym dziwnego gdyby nie to, że w trakcie kontroli obaj mężczyźni mieli bełkotliwą mowę i zachwianie równowagi. Wobec tego zostali zbadani na stan trzeźwości. Kierowca był trzeźwy natomiast pasażer był wstanie nietrzeźwości. Jednak funkcjonariusze podejrzewając, iż mężczyźni są pod wpływem narkotyków zbadali ich także testem na narkotyki – wynik był pozytywny, byli pod wpływem narkotyków. Policjanci zabezpieczyli narkotyki oraz 2 strzykawki i 3 igły.
Mężczyznami okazali się dwaj 27 latkowie mieszkańcy Nadarzyn koło Pruszkowa. Jeden z tych mężczyzn to ojciec 10 miesięcznej dziewczynki. Na miejsce została wezwana załoga karetki pogotowia, która zaopiekowała się dzieckiem a potem przekazała pod opiekę do pogotowia rodzinnego skąd później odebrała niczego nieświadoma matka.
Mężczyźni przyznali się do zażywania narkotyków w postaci heroiny. Obaj zostali zatrzymani w policyjnej izbie wytrzeźwień do wyjaśnienia. Sprawą zajmują się pułtuscy kryminalni.

Anna Prus -KPP Pułtusk
 
Turniej Sołectw
08.02.2010.

W niedzielę 31.01.2010 r. odbył się pierwszy z trzech turniejów halowej piłki nożnej sołectw gminy Pułtusk o puchar Burmistrza Miasta Pułtusk.
Do zawodów zgłosiło się 5 drużyn, które grały systemem „każdy z każdym”. Uroczystego otwarcia dokonał Dyrektor MOSiR Józef Gryc życząc wszystkim uczestnikom zaciętej, ale sportowej rywalizacji w turnieju.

 

Na zdj. Białowieża (fot. MOSiR) 

 

Czytaj całość
 
Tragedia w Pękowie
08.02.2010.

Fot. KPP Pułtusk 

W sobotę podaliśmy informację o wybuchu gazu w Pękowie (gm. Gzy). Dziś już wiemy, jak straszny wymiar miała ta tragedia. Wybuch był tak potężny, że zmiótł murowany dom aż do fundamentów. 87 – letni kobieta zginęła, jej 50 – letni syn doznał ogólnych obrażeń. Szczegóły w jutrzejszym wydaniu PGP. 

 

Czytaj całość
 
Jutro w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej
08.02.2010.
Szczegółowy raport o zagrożeniu powodziowym

Patrząc na ilość śniegu pewnie wielu w Państwa z niepokojem obawia się powodzi. Z analiz wynika, iż zagrożenie jest, ale znacznie mniejsze niż w 1979 roku. Największym problemem mogą być zatory lodowe spiętrzające rzekę. Wykaz terenów bezpośrednio i pośrednio zagrożonych, opis działań zapobiegawczych oraz raport o przygotowaniach służb, jutro w PGP. 
 
 
1% podatku dla "Nadnarwianki"
08.02.2010.

 Miejski Ludowy Klub Sportowy „Nadnarwianka” Pułtusk posiada status organizacji pożytku publicznego. Możesz pomóc pułtuskim piłkarzom przekazując 1% ze swojego podatku. 

WSPOMÓŻ MLKS „Nadnarwiankę” 1% PODATKU 

KRS: 00000322665 

Nazwa OPP 

MIEJSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY „NADNARWIANKA” PUŁTUSK 

Dziękujemy! 

 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8416 - 8424 z 9044

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka