Poniedziałek,   20 Lutego 2017
MIDAS
Uprawiał konopie indyjskie
16.09.2009.
Uprawę 21 roślin konopi indyjskich zlikwidowali pułtuscy kryminalni na jednej z posesji gminy Świercze. Właścicielem tej zakazanej uprawy był 35 letni mężczyzna. Grozi mu do 3 lat więzienia.
 
 
Fot. KPP Pułtusk
Czytaj całość
 
Pomódlmy się za pomordowanych na wschodzie
16.09.2009.
 17 września – 70 rocznica ataku sowieckiego na Polskę.

Jutro o godz. 8.30 w Kościele Świętego Krzyża w Pułtusku złożone zostaną kwiaty przed tablicą poświęconą ofiarom sowieckich mordów w Katyniu, Ostaszkowie, Miednoje i innych miejscach kaźni na nieludzkiej ziemi. Krótka modlitwa za bohaterów sprzed lat niech będzie dowodem na to, że w Pułtusku pamiętamy!!!

Poniżej prezentujemy fragment filmu „Katyń” Andrzeja Wajdy.
 
 
Film ten dedykujemy tym wszystkim, którzy nie mają wątpliwości, że w Katyniu miało miejsce ludobójstwo.
 
Gratulacje dla leśników co Pułtusk promują
16.09.2009.

Pułtusk ma kilka instytucji „reklamujących” go dobrze i daleko. Niewątpliwie należą do nich, w kolejności istnienia, Dom Polonii i Akademia Humanistyczna. Jest parę firm sprzedających swe produkty daleko w świecie, jest duży koncern mający u nas siedzibę. Jest jeszcze jedna instytucja o zasięgu wykraczającym poza powiat i świetnie promująca nasze miasto. Instytucją tą jest Nadleśnictwo Pułtusk.
Zasięg działania leśników „z Pułtuska” to cała zachodnia część lasów Puszczy Białej oraz kompleksy leśne na zachód od Narwi ciągnące się niemal od Serocka aż za Maków Mazowiecki i Różan. Lasy te położone są w czterech powiatach: pułtuskim, wyszkowskim, makowskim i ostrołęckim.

O tym jak dobrze „leśnicy z Bartodziejskiej” promują Pułtusk można było się przekonać w miniony piątek na leśnych uroczystościach aż za Różanem. Tam bowiem odbyły się poświęcenia odrestaurowanych pomników poświęconych bohaterom sprzed lat – żołnierzom września i antykomunistycznym partyzantom. Każdy obecny tam Pułtuszczak rósł z dumy słysząc komplementy jakie pod adresem Nadleśniczego Nadleśnictwa Pułtusk Stefana Stelmaszuka - głosił różański proboszcz ksiądz kanonik Ryszard Kłosiński. Fajnie, że mamy w Pułtusku taką instytucję, którą u sąsiadów chwalą.

Panu Nadleśniczemu i wszystkim „leśnikom z Pułtuska” serdecznie gratulujemy pomysłu i realizacji uroczystości w leśnictwach Kaszawiec i Jurgi.

Zdjęcia z tej uroczystości w naszej galerii

 
Nadnariwanko jesteśmy z Tobą!!!
16.09.2009.

 

Dziś o 16 – tej mecz Nadnarwianki w Pułtusku ze Stalą Niewiadów. Będzie to siódmy mecz w rundzie jesiennej i – głęboko w to wierzymy – pierwszy ze znakomitej serii wygranych przez naszą drużynę. Dzisiejsze zwycięstwo zapewni nam awans o jedno miejsce w tabeli i nie będziemy już na ostatnim.
Aby naszym chłopakom dobrze się grało i szybko strzelili Stali ze trzy gole potrzebna jest pomoc kibiców. Dlatego apelujemy do wszystkich o przybycie na stadion. Prawdziwych kibiców (przyjaciół) poznaje się w biedzie...

Nasza wiara w Nadnarwiankę tak nas rozpiera, że obstawiamy wynik 4:1 dla Pułtuska.

 
Czyje to nogi? - kolejne propozycje
16.09.2009.
Tańczące nogi należą do następujących Panów: Bogdana Mossakowskiego, Andrzeja Doleckiego i Pana Skocznia imienia nie pamiętam - pisze internauta. Czy to prawidłowe rozwiązanie zagadki - czyje to nogi? - piszcie na: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 
««  start « poprz. 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8407 - 8415 z 8552

Prefabruk
 
jkwl
Gwarant
   

  

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka