Piątek,   28 Lipca 2017
MIDAS
Podziękowania dla pracowników Intermarche
14.02.2010.
Naszej Czytelniczce przytrafiła się niemiła przygoda, która zakończyła się szczęśliwie dzięki uczciwym i pomocnym pracownikom Intermarche. 

W piątek robiłam zakupy w Intermarche. Przy pakowaniu zakupów nie zauważyłam, że z torebki wysunęła mi się książeczka z dokumentami i kartami bankowymi i pozostała w wózku sklepowym. Nieświadoma swojej zguby pojechałam do domu. W sobotę rano przyszedł do mnie pan Jakub J. z informacją o tym, że jego dziadek (pracownik ochrony sklepu) znalazł moje dokumenty, które czekają na mnie w biurze Intermarche. Jestem bardzo wdzięczna znalazcy panu Tadeuszowi P. za to, że tak uczciwie postąpił z moją zgubą, a na dodatek zaangażował swoją rodzinę w to, abym odzyskała stratę. Zdaję sobie sprawę jakich kłopotów uniknęłam dzięki uczciwemu postępowaniu pracowników Intermarche.
No i po prostu cieszy mnie bardzo fakt, że są jeszcze w naszym otoczeniu uczciwi i bezinteresowni ludzie. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. 

I my cieszymy się razem z Czytelniczką, choć postępowanie pracowników Intermarche wcale nas nie dziwi – cóż, porządni ludzie, porządna firma. 

 
 
Powiedzieli, jak kochają i wygrali!
12.02.2010.

Punktualnie o godzinie 12.00 zakończyło się głosowanie w naszym konkursie walentynkowym. Było o co walczyć, bo nagrody były bardzo atrakcyjne. Internauci zadecydowali, że tą najpiękniejszą jest Walentynka nr 1. Jej autorce już wręczyliśmy karnet na jutrzejszy bal walentynkowy w Milordzie. Romantycznymi kolacjami w Domu Polonii, Wielkiej Lipie, San Armado i Wesołej Oberży nagrodziliśmy: walentynkę nr 4, 5, 9 i 10. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy miłej zabawy w wyjątkowo romantycznym nastroju! 

 

 
Na dachach coraz więcej śniegu
12.02.2010.

Zima nie odpuszcza. W związku z wystąpieniem kolejnych opadów, w śniegu jest coraz więcej wody. Dachy budynków są narażone na dodatkowe obciążenie. Na najbliższą dobę prognozowane są dalsze opady śniegu – w ciągu 12 godzin pokrywa śnieżna zwiększy się o 5-10 centymetrów. Dlatego należy pamiętać o tym, aby regularnie odśnieżać dachy budynków minimalizując zagrożenie ich zawalenia - apeluje Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki. Zalegający śnieg to bezpośrednie zagrożenie dla przechodniów, jak i dla osób przebywających w budynku – ostrzega wojewoda. Niedopełnienie obowiązku zapewnienia bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie kompleksów jest zagrożone karami przewidzianymi przez art. 91a prawa budowlanego, w tym karą pozbawienia wolności. Ewentualne przypadki zaniedbań należy zgłaszać do powiatowych inspektorów nadzoru budowlanego.

 

 
OSTRZEŻENIE HYDROLOGICZNE
12.02.2010.

Zagrożenie: obciążenie śniegiem
Stopień zagrożenia: 3 (w skali 3-stopniowej)
Ważność: od godz. 09:35 dnia 12.02.2010 do godz. 09:35 dnia 13.02.2010
Obszar: Województwo mazowieckie
Przebieg: W związku z wystąpieniem opadu śniegu, wzrósł zapas wody w śniegu i przekroczona została normowa wartość obciążenia śniegiem określona dla stacji meteorologicznej w Warszawie. W ciągu najbliższej doby prognozowane są dalsze opady śniegu i możliwe jest przekroczenie wartości normowej określonej dla stacji meteorologicznej w Kozienicach.
Skutki:Niebezpieczeństwo awarii i uszkodzenia dachów oraz zadaszeń w wyniku nadmiernego obciążenia śniegiem.

Dyżurny synoptyk hydrolog: Teresa Wawerek
Dyżurny Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego
Starszy inspektor

 
Noworoczna zabawa PSP w BObach
12.02.2010.

30 stycznia w Publicznej Szkole Podstawowej w Bobach odbyła się tradycyjna  zabawa choinkowa. Na godzinę 13:00 przybyły do szkoły dzieci, ich rodzice, nauczyciele i goście. Dzień rozpoczęto przedstawieniem pt. „Witajcie w naszej bajce”. Wystąpiły aktorzy z każdej klasy prezentując wybrany wiersz Jana Brzechwy. 

1.
1.jpg
2.
10.jpg
3.
11.jpg
4.
2.jpg
5.
3.jpg
6.
4.jpg
7.
5.jpg
8.
6.jpg
9.
7.jpg
10.
8.jpg
11.
9.jpg
 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8407 - 8415 z 9050

PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka