Poniedziałek,   20 Lutego 2017
MIDAS
UWAGA UCZESTNICY KONKURSU MOTOCYKLOWEGO!
19.09.2009.

UWAGA MIŁOSNICY MOTOCYKLI, KTÓRZY BRALI UDZIAŁ W NASZYM KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZY MOTOCYLK!

WRĘCZENIE PUCHARU I NAGRÓD ODBĘDZIE SIĘ JUTRO (NIEDZIELA) PODCZAS DNI PATRONA NA RYNKU, NA STOISKU PUŁTSKIEJ GAZETY POWIATOWEJ O GODZINIE 16.30. KAŻDY UCZESTNIK KONKURSU OTRZYMA UPOMINEK. ZAPRASZAMY! GŁOSY W KONKURSIE INTERNAUCI MOGĄ ODDAWAĆ JESZCZE DZIŚ  DO PÓŁNOCY - OD TEGO MOMENTU KONKURS BĘDZIE ZAMKNIĘTY.

 
Dni Patrona rozpoczęte
19.09.2009.
Od wczoraj trwa chyba największe pułtuskie święto – Dni Patrona Miasta św Mateusza. Dziś mateuszowy program rozpoczął się o godz. 7 rano, zawodami wędkarskimi „O Puchar Ks Dziekana”. W międzyczasie przy bibliotece miejskiej można było wziąć udział w plenerze malarskim, lub posłuchać, jak „Pułtusk czyta dzieciom”. Wyjątkowa uroczystość miała miejsce nad kanałkiem, gdzie władze miejskie przekazały nowoczesną łódź ratowniczą dla pułtuskiego WOPR-u.  Chwile później, przy akompaniamencie pułtuskiej orkiestry, która  przemaszerowała ulicami,  rozpoczęły się zawody kajakowe. A to dopiero początek atrakcji.
 
1.
1.jpg
2.
2.jpg
3.
3.jpg
4.
4.jpg
 
 
BYŁEŚ LUB BĘDZIESZ W PUŁTUSKU PODCZAS DNI PATRONA? SZUKAJ SIEBIE NA ZDJECIACH W FOTOGALERII NA NASZEJ STRONIE.
 
Niech żyje przyjaźń polsko – francuska
19.09.2009.
O szczegółach współpracy partnerskiej między Pułtuskiem a Montmorency rozmawiali dziś rano przedstawiciele obu miast. W  Domu Polonii, w sali w której Napoleon spędzał ponoć miło czas z Panią Walewską spotkali się dziś z delegacją francuską nasi burmistrzowie, radni, dyrektorzy szkół i innych jednostek gminnych. Było miło, choć z przyczyn oczywistych nie aż tak jak dwieście lat temu. Mówiono o wymianie młodzieży, sportowców, o współpracy naukowej czy też popularyzowaniu wiedzy na naszych miastach.
 
 
Czytaj całość
 
Jest hala w popławskiej "dwójce"
18.09.2009.
Na ścianie wielkie słoneczniki i ptaki trzymające w dzióbkach napis ”Mamy halę”. Tak, mamy halę przy zespole szkół nr 2 na Popławach. „To wielka sprawa dla całej społeczności popławskiej” – powiedział ks. Tadeusz Kowalczyk, proboszcz  parafii pw. Miłosierdzia Bożego, który hale poświęcił. Ten wielce potrzebny i nowoczesny obiekt został otwarty w piątkowe popołudnie, a uroczystość zgromadziła pułtuskich notabli oraz uczniów szkoły, ich rodziców oraz mieszkańców zanarwiańskiej części Pułtuska. Zdjęcia z uroczystości zamieszczamy już w naszej Galerii Wydarzeń , a spragnieni informacji słownej znajdą ją w najbliższym (wtorek 22 września) wydaniu Pułtuskiej Gazety Powiatowej.
 
««  start « poprz. 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8389 - 8397 z 8552

Prefabruk
 
jkwl
Gwarant
   

  

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka