Czwartek,   21 Września 2017
MIDAS
SERWIS SPECJALNY POŚWIĘCONY PRAWYBOROM
01.04.2010.
 

PRAWYBORY NA BURMISTRZA PUŁTUSKA WYGRAŁA...

...tajemnicza dziewczyna o ugruntowanych prawicowych poglądach i nogach ładniejszych niż nogi poseł Joanny Muchy!!!

Sensacja nad sensacje
Kilka dni temu Platforma Obywatelska zorganizowała debatę prawyborczą. Prowadziła ją Poseł Joanna Mucha i wśród powszechnej opinii wypadła w tej debacie najlepiej ukazując telewidzom piękne nogi. Prawybory wzbudziły zazdrość innych polityków. W Pułtuskich prawyborach mających wyłonić prawicowego kandydata na burmistrza Pułtuska wystartowali Pan na K., Pan na D. i tajemnicza dziewczyna o ugruntowanych poglądach prawicowych i nogach ładniejszych od nóg Pani Poseł. I wygrała!!!

W naszej prawyborczej sondzie na Burmistrza Pułtuska tajemnicza dziewczyna zdeklasowała rywali. Uzyskała ona 621 głosów a dwaj jej przeciwnicy razem zaledwie 89 głosów.
To może oznaczać wielką zmianę dla Pułtuska. Stare podziały odchodzą ze świadomości Pułtuszczan. To jak Rewolucja Francuska, jak przesiadka z malucha do Volvo,jak... ponosi nas... zmiana pokoju na poddaszu na willę z basenem!
Jakiż musi w Pułtuszczanach drzemać nastrój buntu i odrzucenia tego co jest, skoro anonimowa kandydatka wygrywa z statecznymi panami aż taką przewagą. Aż strach pomyśleć co by było, gdybyśmy o kandydatce wiedzieli coś więcej niż to, że ma ugruntowane poglądy i TAAAAKIE nogi!

Wniosek z tego wszystkiego jeden – czas na zmiany!!!

O opinię poprosiliśmy polityków (wszyscy są w takim szoku, że chcą pozostać anonimowi)

Szef lewicy: nie mam czasu bo szukamy dziewczyny o lewicowych poglądach i nogach jeszcze ładniejszych!

Były szef lewicy: i tak najlepiej było gdy naczelnik był z PZPR

Szef skrajnej prawicy: to manipulacja – ona wcale nie ma prawicowych nóg...tfuuu... poglądów!

Szef prawicy – organizator prawyborów: sądzę, że o wynikach zdecydowały ugruntowane prawicowe poglądy. Tylko ta pani to podkreślała. Musimy się zastanowić co zrobić z pozostałymi kandydatami, jeśli w opinii Pułtuszczan ich poglądy są byt mało prawicowe

 


Komentarze Czytaj całość
Beata Piątek nowym kierownikiem przychodni
01.04.2010.

Jak poinformował nas dyrektor SZ ZOZ Narcyz Krzysztof Tokarski, nowym kierownikiem przychodni będzie Beata Piątek. Ma ona sprawować kontrolę nad pracą zatrudnionych osób i rozliczać wykonywanie kontraktów. „Efekty jej pracy będzie widać już po miesiącu” - przewiduje dyrektor Tokarski. Dzięki zatrudnieniu kierownika zakończyć ma się kolejkowy horror. Pacjenci będą mieć ułatwiony dostęp do podstawowej opieki lekarskiej oraz specjalistów. Poprawa jakości usług wpłynie na utrzymanie dotychczasowych pacjentów i pozyskiwanie nowych. Beata Piątek jest z wykształcenia ekonomistką i ma wieloletnie doświadczenie w tego typu pracy. 

 

 

 
Żeby nie było wątpliwości kto był pierwszy!
01.04.2010.

Ponad 3 tygodnie temu pisaliśmy o dziwnym awansie Andrzeja Wiśniewskiego. Pod naszym tekstem Czytelnicy opublikowali kilka ciekawych komentarzy więc warto je przypomnieć. Tym bardziej, że podobno nasza Konkurencja też poruszyła ten temat. Żeby więc nie było wątpliwości kto jest pierwszy w demaskowaniu...

Tak o powołaniu A. Wiśniewskiego na pełnomocnika Zarządu PPUK pisaliśmy ponad trzy tygodnie temu:

 
Protesty w szpitalu
01.04.2010.

Jak zwykle pierwsi piszemy o sprawie.

Kilka dni temu od anonimowej osoby dostaliśmy informację, iż dyrektor SP ZOZ podjął decyzję o zatrudnieniu osoby na stanowisko Kierownika Przychodni. Ma to być osoba po studiach marketing i reklama i ma się zajmować między innymi promocją SP ZOZ. Tymczasem sytuacja Przychodnia nie jest najlepsza i nie wynika to z braku promocji. Napisał o tym w aktualnym wydaniu Pułtuskiej Gazety Powiatowej - w liście do Dyrekcji SP ZOZ - Miron Owsiewski. Opisuje on sytuację, gdy już od północy ustawiają się w kolejce pacjenci (m. in. autor listu) aby móc zapisać się na wizytę do specjalisty. Przypomnijmy - Miron Owsiewski ma 90 lat.

Dziś informacja o zatrudnieniu nowej osoby okazała się prawdą i jak dowiedzieliśmy się przed chwilą przeciw niej protestują lekarze i związki zawodowe. 

Postaramy się w trakcie dnia poprosić Dyrektora SP ZOZ o wypowiedź w tej sprawie. Spróbujemy także porozmawiać z protestującymi i zapytać o stanowisko Starostę Pułtuskiego. 

 
««  start « poprz. 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8389 - 8397 z 9210

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

Sonda
Najlepszy podmiot działający w usługach 2017 cz. 1
 
Najlepszy podmiot działający w usługach 2017 cz. 2
 
Najlepszy podmiot działający w handlu 2017 cz. 1
 
Najlepszy podmiot działający w handlu 2017 cz. 2
 
Nasze filmy 
Nasza Jedynka