Czwartek,   21 Września 2017
MIDAS
Tir w rowie
06.04.2010.

Dziś około 05.00 rano  w Golądkowie kierujący samochodem ciężarowym DAF 45-latek wyjeżdżając z łuku drogi wjechał na lewe pobocze  co spowodowało przewrócenie się auta do rowu. Przyczyną tego zdarzenia było nie dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze Kierowca nie odniósł żadnych obrażeń ciała. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym. (Asp. Edyta Mitulska-Kisiel KPP Pułtusk)

 

Czytaj całość
 
O co chodzi z tymi kadrowymi zmianami!?
03.04.2010.

Kilkanaście minut temu opublikowaliśmy fragment listu Czytelnika informującego, że Lidia Strzemieczna zatrudniona 1 kwietnia w GajdaMed jest nadal pracownikiem SP ZOZ. Teraz otrzymaliśmy wiadomość potwierdzającą ten fakt. Nasz informator dodał jednak, iż nowa kierownik Przychodni w SP ZOZ Beata Cieślak - Piątek jest nadal pracownikiem... GajdaMed!!! 

Reasumując - jak się ktoś w tym wszystkim pogubił - Panie: Beata Cieślak - Piątek i Lidia Strzemieczna odeszły od swoich dotychczasowych pracodawców z dnia na dzień i zatrudniły się u nowych z dniem 1 kwietnia. Ich dotychczasowe umowy o pracę zgodnie z Prawem Pracy nie zostały rozwiązane (nie było porozumienia stron, a tylko taka forma rozwiązania może być natychmiastowa). Formalnie więc biorąc, obie pozostają w stosunku pracy z dotychczasowymi pracodawcami i nowymi! Dopiero po kilku dniach mogą zostać zwolnione, zgodnie z paragrafem mówiącym o porzuceniu  pracy. Najciekawsze w tym wszytskim jest jednak to, że obie Pani przeszły do konkurencji. Zastanawiać się można czy taki "barter" był uzgodniony przez szefów konkurencyjnych firm. A może to przyczynek do fuzji dwóch konkurujących firm z branży medycznej? 

 
List do redakcji
03.04.2010.

Dziś otrzymaliśmy drogą mailową list dotyczący ostatnich zmian kadrowych w pułtuskich placówkach medycznych (SP ZOZ i GajdaMed) Oto fragment listu: "Pani Lidia Strzemieczna nadal jest pracownikiem SPZOZ !!! Co to oznacza? Komuś zależy na przepływie informacji? (...) Czy Pani Lidia nie powiedziała panu Gajdzie, że nadal pracuje w SP ZOZ?" 

Dalsza część zawiera zarzuty wobec konkretnych osób więc nie mogąc ich potwierdzić nie możemy o nich pisać. Mamy nadzieję, że tuż po Świętach informacja zawarta w e-mailowym liście do naszej redakcji zostanie sprostowana. Nie mieści się nam bowiem w głowie, że pracownik może być równocześnie zatrudniony w dwóch firmach medycznych - prywatnej i publicznej. 

 
Bezpieczny weekend
03.04.2010.

Zbliżający się okres Świąt Wielkanocnych to czas, kiedy na drogach pojawia się więcej uczestników ruchu drogowego, a co za tym idzie wzrasta zagrożenie bezpieczeństwa osób korzystających z dróg. Dlatego też, aby zapewnić bezpieczeństwo Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku w dniach od 2 do 5 kwietnia prowadzi na terenie powiatu pułtuskiego wzmożone działania prewencyjno Kontrolne pod nazwą „Bezpieczny Weekend”.


Czytaj całość
 
Zmiany kierownicze w Gajda Med
02.04.2010.

W dniu dzisiejszym na stanowisko dyrektora do spraw marketingu i zarządzania została powołana Lidia Strzemiczna, do niedawna pracownica SP ZOZ w Pułtusku. 

Gajda-Med to największa niepubliczna przychodnia w pułtusku. Jak podaje dr Rober Gajda - Gajda Med - to 20 tys pacjentów POZ, ponad 100 osób personelu, kilkadziesiąt poradni specjalistycznych. W rozmowie z dr Gajdą- dowiedzieliśmy się,  że dziś zakończona została rekrutacja na dyrektorskie stanowiska. - Taką firmę muszą nadzorować fachowcy. Do jakiegoś czasu można było improwizować, ale już nie na tym poziomie. Cieszę się, że zakończyłem tę palącą dla mnie kwestię, jaką było kompletowanie kadrowy kierowniczej. Znam wszystkich swoich współpracowników. Niektórych z nich od 20 lat. Na Panią Dyrektor Lidię Strzemieczną czekałem bardzo długo.....Wiem, że jest świetnym fachowcem, bardzo pracowita i oddana firmie, w której pracuje. Bardzo się cieszę, że do nas dołączyła..." - mówi doktor Robert Gajda. 

 

 
««  start « poprz. 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8380 - 8388 z 9210

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

Sonda
Najlepszy podmiot działający w usługach 2017 cz. 1
 
Najlepszy podmiot działający w usługach 2017 cz. 2
 
Najlepszy podmiot działający w handlu 2017 cz. 1
 
Najlepszy podmiot działający w handlu 2017 cz. 2
 
Nasze filmy 
Nasza Jedynka