Środa,   25 Stycznia 2017
MIDAS
Jadą do Pragi!
02.09.2009.
Nasi zawodnicy w składzie Robert Rzepecki Tomek Ludwicki i Adam Wyrzykowski wyrusza wraz z czołowymi zładownikami kadry Polski na zawody, które są wpisane w kalendarz światowej federacji kick boxignu WAKO. Czech Open.
Zawody będą stać na bardzo wysokim poziomie, szczególnie w formułach ringowych, na których wystąpią nasi zawodnicy. Ranga zawodów jest duża o czym świadczy zainteresowanie się tak dużego portali jak Wirtualna Polska, która piszę o wyjeździe Polaków i naszym klubie. Można zobaczyć tutaj: www.sport.wp.pl.
 
 
Zdj.: Semiramida
 
Wybuchowe znalezisko
02.09.2009.
18  sztuk min moździerzowych znalazł wczoraj 43-  letni mieszkaniec miejscowości Głodowo. Niewybuchy z czasów II wojny światowej zostały wykopane podczas prac przy wykopie pod przydomową oczyszczalnie biologiczną. Właściciel posesji zabezpieczył teren wokół znaleziska po czym zawiadomił policję. Na miejsce przybyli saperzy. Miny zostaną zdetonowane na poligonie wojskowym.
 
 
Czytaj całość
 
Rajd samochodów terenowych szlakiem miejsc pamięci
01.09.2009.
Ulica Solna 3A, obecnie siedziba jednej z firm. Na białej ścianie niepozorna tabliczka, o której istnieniu nie wiedzą nawet niektórzy mieszkańcy miasta. W tym budynku w 1944 roku funkcjonował obóz przejściowy dla rosyjskich jeńców, którzy tam pracowali i ginęli w nieludzkich warunkach. Takich miejsc jest wiele na terenie całego powiatu. 1 września we wszystkich  zapłonęły znicze, zapalone przez uczestników rajdu samochodów terenowych szlakiem miejsc pamięci narodowej. Był to jeden z wielu punktów Powiatowych Obchodów 70. rocznicy wybuchu II wojny.
A już jutro zapraszamy na godz. 18.00 do Kina Narew na projekcję spektaklu teatru telewizji pt. „Restauracja” w reż. Wiesława Wiernickiego.

 

Więcej zdjęć w Galerii Wydarzeń.

 
Nowe ławki przy fontannie
02.09.2009.
Wkrótce na pułtuskim rynku będzie więcej miejsc siedzących – właśnie rozpoczęto budowę trzech nowych ławek przy fontannie. Widoczna na razie stalowa konstrukcja wskazuje na to, że ławki będą  półokrągłe, wmurowane wokół podestu fontanny. 
 
 
 
Konkurs na najpiękniejszy motocykl
02.09.2009.
Yamaha Drag StarHorex, Honda Gold Wing, Kawasaki, MZ – te stalowe rumaki biorą udział w naszym konkursie na najpiękniejszy motocykl. Jurorem jest każdy internauta – głosować można na naszej stronie internetowej. konkurs-moto.jpg   Zachęcamy również motocyklistów – pochwalcie się swoimi maszynami! Zdjęcia można przysyłać na: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
««  start « poprz. 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8371 - 8379 z 8471

KABA-brukarstwo
 
jkwl
Gwarant
   

  

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka