Środa,   29 Marca 2017
MIDAS
MŁODZIKI ’97…
26.10.2009.
W niedzielę 25 października zespół Młodzików podejmował na własnym stadionie dobrze spisującą się w tym sezonie drużynę z Przasnysza. Goście przed meczem plasowali się na trzecim miejscu tracąc do drugiej Nadnarwianki zaledwie 2 punkty. Mecz miał więc swoją stawkę, bo tylko 2 najlepsze zespoły okręgu Ciechanowsko-Ostrołęckiego mogą w tym sezonie awansować do Ligi Mazowieckiej. Od początku spotkania toczyła się dosyć wyrównana walka.
 
 
Czytaj całość
 
Śmiertelny wypadek w Wyrzykach
26.10.2009.
Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu w wypadku drogowym do którego doszło wczoraj w miejscowości Wyrzyki (gm. Świercze). Mężczyzna jadący Polonezem stracił panowanie nad kierownicą, samochód wypadł z drogi, i stanął na kołach w przydrożnym rowie. Rannego kierowcę zabrało Pogotowie Ratunkowe do szpitala, dwoje pasażerów zmarło na miejscu. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.
 
 
 
1.
1.jpg
2.
2.jpg
3.
3.jpg
4.
4.jpg
 
 
Rekordowe zawody o puchar PGP
25.10.2009.
Rekordowa ilość zawodników i rekordowa ryba – takie były II zawody spinningowe o puchar Pułtuskiej Gazety Powiatowej.
Na zawody odbywające się na zbiorniku Gnojno zgłosiło się 30 zawodników. Oprócz wędkarzy z Pułtuska byli także koledzy z Ciechanowa i Mławy. I właśnie zawodnik z Mławy – Grzegorz Kuchciński wygrał łowiąc sandacza 93 cm.
Więcej we wtorek w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej.
 
Czytaj całość
 
Pułtusk w 25. rocznicę śmierci księdza Jerzego Popiełuszki
25.10.2009.

„Każda epoka ma swojego męczennika. Ks. Jerzy Popiełuszko jest męczennikiem epoki, którą znamy, którą pamiętamy. Był taki moment, że nie do końca wierzyliśmy, że tak szybko Polska
będzie wolna. Ks. Jerzy był wtedy jak drogowskaz, który pokazuje, jak walczyć o wolność bez przemocy” - powiedział dziś minister Andrzej Przewoźnik o bohaterze pułtuskich obchodów 25. Rocznicy śmierci ks. Jerzego Popiełuszki, podczas dzisiejszego otwarcia wystawy „Kapłan”. Wystawę, która przez 12 lat odwiedziła już ponad 120 miasta w Polsce do 30 października możemy oglądać w Kościele pw. Św. Piotra i Pawła w Pułtusku. Jej otwarcie poprzedziła uroczyste nabożenstwo w pułtuskiej Kolegiacie  w intencji pomordowanych kapłanów oraz o beatyfikację ks. Jerzego Popiełuszki. Msza celebrowana była pod przewodnictwem ks. Infuata Zdzisława Króla – postulatora procesu beatyfikacyjnego księdza Jerzego.

 

 

Czytaj całość
 
Ratusz
21.10.2009.
Budujemy nowy dom... (ratusz)...
W lutym br. rozpoczęła się jedna z najważniejszych inwestycji w Pułtusku - remont ratusza. Obejrzyj na filmie jak zaczynały się pół roku temu prace...
 
 
 
Ratusz jak... nowy
Od dziś (26 października) urząd miejski w Pułtusku działa w odnowionej siedzibie. Odnowionej to mało powiedziane - działa w nowej, wspaniałej siedzibie. Jeśli w najbliższym czasie nie wybierasz się do ratusza to obejrzyj na naszym filmie jak on teraz wygląda. 
 
 
 
««  start « poprz. 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8371 - 8379 z 8671

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

 
 
 
   
 

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka