Czwartek,   21 Września 2017
MIDAS
Pomnik
07.04.2010.

Stawiają pomnik Papieża. 

 
Gdzie? Do Bistro!
07.04.2010.

Punktualnie o godzinie 12 pierwsi klienci Bistro spróbowali wyśmienitych potraw rodem z Wesołej Oberży, w nowo otwartym Bistro w Pułtusku na Placu Teatralnym (między kinem a kanałkiem). Co serwuje Bistro? Jak z dumą podkreśla właściciel pierwsze w Pułtusku lody Grycan, a przede wszystkim smaczne i świeże, domowe dania – zupy, pierogi z różnymi farszami, kotlety, kanapki grillowane z łososiem albo mięsem. Można zjeść na miejscu, albo na wynos. A na deser wspomniane już lody lub pyszne ciasta. Oprócz tego Bistro serwuje przekąski i zakąski a do nich oczywiście zimne...  napoje. W tym niewielkim lokalu coś dla siebie znajdą też wegetarianie oraz miłośnicy swojskich, robionych według naturalnych receptur wędlin i przetworów. Znudziły war fast foody? Czas na slow food, czyli smaczne, tradycyjne jedzenie z Bistro Wesoła Oberża. 

1.
1.jpg
2.
2.jpg
3.
3.jpg
4.
4.jpg
5.
5.jpg
6.
6.jpg
7.
7.jpg
 

 
Izabela Kiela nowym sekretarzem gminy Świercze
07.04.2010.

Od 1 grudnia 2009 roku sekretarzem gminy Świercze jest Izabela Kiela. Stanowisko uzyskała w drodze awansu wewnętrznego. Izabela Kiela jest absolwentką wydziału nauk politycznych Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku /2003 rok/. Pracę zawodową podjęła w 2003 roku w Urzędzie Gminy Świercze. Przed objęciem stanowiska sekretarza gminy, była inspektorem do spraw obsługi Gminnego Centrum Informacji w Świerczach. Pani sekretarz zamierza podjąć studia podyplomowe w zakresie audytu i kontroli wewnętrznej w urzędzie. Jest matką dwójki dzieci. W wolnym czasie lubi czytać książki. 

 
Kto zostanie Tancerzem Roku? - głosujcie!
06.04.2010.

 

Klaudia Moszczyńska - To Tancerka zespołu Kruszyny, o nadzwyczajnych zdolnościach i nieprzeciętnych umiejętnościach. Jest jedyną osobą, która przez 4 lata opuściła jedynie 3- 4 zajęcia!!! Bardzo zdeterminowana i ambitna. Charakteryzuje Ją niezwykła perfekcja w tańcu. Otrzymała wiele najwyższych nagród razem z zespołem, na swoim koncie ma również sukcesy solowe. Otrzymała m.in. III miejsce ( na 30 osób startujących ) w hip hopie solo do lat 11, na III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego Brodnica 2010. Urodziła się po to by tańczyć.
Rafał Rzemek - Taniec jest niewątpliwie Jego żywiołem. Rafał jest jednym z nielicznych Tancerzy reprezentujących płeć męską w naszym Klubie. Tańczy ponad 3 lata, ze świetnymi skutkami. Mimo młodego wieku wykazuje ogromny profesjonalizm w tańcu, a styl hip hop ma w jednym palcu. Rafał reprezentuje mistrzowski skład Kruszyn, a na scenie czuje się jak ryba w wodzie! Bardzo szybko uczy się choreografii.
Marcin Mielczarczyk ( Scream ) - Są dwa słowa jakimi można go określić : perfekcyjny profesjonalista! Od pół roku swoją niezwykłą i nowatorską wiedzę i energię przekazuje nowemu składowi tanecznemu w naszym Klubie, który niebawem będzie miał swój debiut. Marcin bardzo szybko przyswaja choreografię , niezależnie od stopnia jej trudności. Jego taniec dosłownie zapiera dech w piersiach i na długo pozostaje w pamięci obserwatorów. Jest świetnym Tancerzem, świetnym choreografem, a także świetnym i wzorowym uczniem, a w życie Show Dance angażuje się w 100%.
Tereska Sadowska (Show Girls) - Nawet gdyby tańczyła wśród stu osób, ciężko byłoby jej nie zauważyć. Swoją energią mogłaby obdzielić cały Show Dance i bez wątpienia dużo by jej jeszcze zostało. Tereska trenuje swoje umiejętności w Klubie Show Dance ponad 3 lata. Ostatni rok niewątpliwie należał do niej. Tereska jest jedną z osó, której poprawa i ciężka praca nad swoimi tanecznymi brakami, sprawiły że w dniu dzisiejszym zasila w grupie Show Girls pierwsze rzędy. Oprócz tego, że świetnie tańczy, zawodowo wciela się w różne powierzone jej taneczno - aktorskie role.
Natalia Kubiak (Show Girls) - Natalka to osoba od której wiele się zaczęło. Jest tancerką, która w Klubie Show Dance pamięta wszystkie choreografie, gdyż jest w nim od samego początku (ponad 5 lat). Tanecznie "boska" we wszystkich technikach, ale niewątpliwie w hip hopie czuje się najlepiej. Świetnie rozciągnięta, wspaniale dostosowuje mimikę do charakteru tańca, a naśladownictwo to jej specjalność. Natalia jest osobą, która dla tańca jest w stanie poświęcić wiele i jeśli tak pozostanie, na pewno jeszcze nie raz o niej usłyszymy.
Paulina Befinger / Befka (Show Girls) - Befka jest osobą, która w swój taniec wkłada całe serce. Kieruje nią perfekcjonizm, dlatego też każda zatańczona przez nią choreografia jest dynamicznie idealna. Poziomu tańca jaki reprezentuje może pozazdrościć jej niejedna starsza tancerka. Jest bardzo zaangażowana w swoją pasję, ma także smykałkę do tworzenia własnych choreografii. To prawdziwa taneczna "Bestia" , dla której sala treningowa jest drugim domem. Dzięki ciągłej ciężkiej pracy nad własną osobą już od września poprowadzi nową grupę w Klubie Show Dance.
Alicja Karaskiewicz (Scream) - Ala tańcząc przyprawia wiele osób o "gęsią skórkę". Jest tancerką, która bardzo ambitnie przez ciężką pracę dąży do perfekcji. Nie boi się nowych wyzwań, z chęcią bierze udział w nowych projektach. Jest bardzo kreatywną osobą, dla której współtworzenie choreografii to żaden problem i czysta przyjemność. Zawsze znajduje czas na taniec poświęcając się mu w stu procentach. Chciałoby się patrzeć na nią bez końca.
Dominika Jabłońska (Temptation) - Tancerka na której pomoc zawsze można liczyć. Uśmiechnięta 24 h na dobę i pozytywnie zakręcona. Niesamowicie zdolna, chętna do chłonięcia nowych choreografii, umiejętności. Tańczy od "zawsze" i dzięki temu wypracowała sobie swój oryginalny styl taneczny. Miłością do tańca zaraziła niejedną osobę. Na scenie zawsze daje z siebie wszystko.
Olga Jaworska (Temptation) - Jeśli coś jej się powierzy, można mieć stu procentową pewność, że wykona to z nadmiarem. Tanecznie zachwyca wzorową techniką. Każdy ruch stara się dopracować do granic możliwości, co później owocuje na scenie. Na każdej próbie wykazuje ogromne skupienie i zaangażowanie.
Martyna Arazy - To co wypracowała ta dziewczyna, można nazwać jednym z największych miłych zaskoczeń w tym roku tanecznym. Na swoją taneczną poprawę pracowała niezwykle wytrwale i ciężko, znosząc cierpliwie wszystkie uwagi. I tak z mało widocznej Osóbki chowającej się przed wszystkimi, stała się świetną i świadomą swoich atutów Tancerką . Martyna to od ponad 3 lat Tancerka grupy Temptation.
Weronika Białowicz - Weronika to bardzo utalentowana i niezwykle ciężko pracująca Tancerka. Trenuje w zespole Scream, jednak zaczęła dużo wcześniej niż jej zespołowi koledzy w zupełnie innym składzie. W Show Dance swoje umiejętności szlifuje już 4 lata. Cechuje Ją ogromna determinacja i cierpliwe dążenie do celu. W przeciągu tych kilku lat jej ruchy zmieniły się diametralnie, a możliwości i umiejętności niesamowicie wzrosły. Weronika niewątpliwie jest wzorem do naśladowania!
Marta Pawłowska - To jedna z pierwszych osób, które się pojawiły w Klubie Show Dance, (a właściwie przed jego powstaniem). Jest bardzo uzdolniona, a na moich oczach wyrosła na wspaniałą Tancerkę i piękną kobietkę. Bardzo się stara, angażuje, nie ma żadnych obaw przed nowymi wyzwaniami. Jako jedyna z reprezentacji Show Dance, dostała się do finału hip hop solo 12-15 lat na Turnieju Tańca Brodnica 2010.
Iga Bogdanowicz - to nasz prywatny Michael Jackson...wyjątkowa osoba, z naprawde wyjątkowym talentem. Nigdy nie narzeka i nie jest zmęczona. Ćwiczy do "upadłego" i mimo perfekcyjnych ruchów, zawsze znajdzie coś jeszcze do poprawy, nad czym jeszcze ciężej i ciężej pracuje. Zamiłowanie do Króla Popu przekłada na scenę i tak jak On jest zawsze perfekcyjnie przygotowana.
 
Pożar w "Koszarach"
06.04.2010.
Przed chwilą zakończyła się akcja ratownicza, w której brały udział dwie jednostki straży pożarnej. W mieszkaniu na Al. Wojska Polskiego pod nieobecność mieszkańców wybuchł pożar. Prawdopodobną przyczyną był pozostawiony niedopałek papierosa. Na szczęście obyło się bez ofiar.
 
««  start « poprz. 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8371 - 8379 z 9210

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

Sonda
Najlepszy podmiot działający w usługach 2017 cz. 1
 
Najlepszy podmiot działający w usługach 2017 cz. 2
 
Najlepszy podmiot działający w handlu 2017 cz. 1
 
Najlepszy podmiot działający w handlu 2017 cz. 2
 
Nasze filmy 
Nasza Jedynka