Czwartek,   22 Czerwca 2017
MIDAS
Dzień Rodzicielstwa Zastępczego
02.06.2017.

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego to bardzo ważne święto, szczególnie dla dzieci, które właśnie u rodzin zastępczych znalazły swoją bezpieczną przystań, właściwą opiekę i miłość zastępczych rodziców. Instytucją, która w powiecie pułtuskim ma pieczę nad takimi rodzinami jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Właśnie pułtuski PCPR był organizatorem Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Uroczystość, podczas której rodziny zastępcze otrzymały podziękowania z rąk dyrektor PCPR-u Anny Frejlich oraz starosty Jana Zalewskiego, odbyła się w Domu Polonii w Pułtusku. Rodzinom zastępczym z dziećmi towarzyszyli samorządowcy z całego powiatu pułtuskiego, a także dyrektorzy szkół i instytucji. Część artystyczną zaprezentowali uczniowie i instruktorzy Klubu Sportowego Semiramida. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć  i migawki filmowej z części artystycznej. 

 
Rodzinny piknik w miejskiej Piątce
02.06.2017.
 
Miejskie Przedszkole nr 5 w Pułtusku, z okazji Dnia Dziecka, od lat organizuje rodzinne pikniki. Imprezy, pełnej niezapomnianych wrażeń i wielu atrakcji, nie mogło zabraknąć i w tym roku. Organizacyjnie inicjatywę przejęła Rada Rodziców pod przewodnictwem Beaty Garbowskiej, którą wsparło liczne grono rodziców przedszkolaków, wychowawcy, dyrekcja oraz hojni sponsorzy. 

 
Nowe place zabaw otwarte
02.06.2017.
 
Dzień Dziecka stał się okazją do przekazania dzieciom nowych placów zabaw. Dwie inwestycje otworzył 1 czerwca burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz. Przy ul. 17 Sierpnia 60 powstał kącik do zabaw, zaś przy ul. Traugutta 26 plac zabaw dla dzieci. Prace przygotowawcze inwestycji wykonywali pracownicy PPUK, w realizacje przedsięwzięcia włączyło się również TBS. Autorką projektów dwóch placów zabaw jest Aleksandra Wnorowska. W powstanie kącika zabaw przy ul. 17 Sierpnia zaangażowała się również Ewelina Melnicka z Akademii Twórczego Rozwoju „Bystrzak”. Obiekty są monitorowane. 
 
 
 

 
Otwarcie kompleksu sportowego na Popławach
01.06.2017.
 
Długo wyczekiwany kompleks sportowo – rekreacyjny przy Zespole Szkół na 2 na Popławach dziś został oficjalnie i uroczyście poświęcony i otwarty. A że oddanie do użytku obiektu odbyło się w Dniu Dziecka, to nie mogło zabraknąć na uroczystości najmłodszych – uczniów szkoły, którym towarzyszyli zaproszeni goście. Dzisiejszą imprezę wzbogaciły występy artystyczne i pokazy sportowe zawodników Klubu Sportowego Semiramida.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 8947

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

 

 

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka