Czwartek,   22 Czerwca 2017
MIDAS
ĆWICZENIE RENEGADE – SAREX 17/I
05.06.2017.

Referat Zarządzania Kryzysowego i Spraw Wojskowych Urzędu Miejskiego w Pułtusku informuje, że w dniu 6 czerwca br. (w godz. 09.00 – 13.00) odbędzie się ćwiczenie RENEGADE – SAREX 17/I podczas, którego mogą zostać nadane sygnały dźwiękowe, emitowane – w ramach wojewódzkiego treningu  systemu wykrywania i alarmowania - z syren alarmowych znajdujących się na terenie Pułtuska.

Jednocześnie informujemy, iż ciągły modulowany dźwięk syren w okresie trzech minut oznacza ogłoszenie alarmu, natomiast dźwięk ciągły – w okresie trzech minut – oznacza odwołanie alarmu.

Prosimy o ćwiczebne traktowanie ewentualnie nadawanych sygnałów, a nie rzeczywiste zagrożenie. Celem ćwiczeń jest sprawdzenie systemu wczesnego ostrzegania o zagrożeniach.

REFERAT ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO

I SPRAW WOJSKOWYCH

 
„Dary naszych lasów” - zachęcamy do głosowania na prace konkursowe
05.06.2017.

Od godziny 13.00 można głosować na prace konkursowe w konkursie plastycznym Nadleśnictwa Pułtusk „Dary naszych lasów”. 24 maja jury wybrało dziewiętnaście prac ocenianych w czterech kategoriach. Szczegółowe wyniki i wręczenie nagród już wkrótce. A tymczasem zapraszamy do udziału w naszej sondzie internetowej, w której udział biorą wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace. Nagrodzone zostaną 3 prace, które zdobędą największa ilość punktów. Głosowanie trwa do 11 czerwca do godz. 13.00. Szczegóły w regulaminie.

Czytaj całość
 
Od przedszkola do Opola z Ireną Jarocką
05.06.2017.
 
W piątek 2 czerwca w Zespole Placówek Oświatowych w Zatorach odbył się konkurs wokalny, w którym przedszkolacy zaprezentowali utwory z repertuaru Ireny Jarockiej. Konkurs odbył się z okazji 5. rocznicy śmierci artystki.
Występujących oceniało jury, w którym zasiadł m.in. przyjaciel Ireny Jarockiej Andrzej Ożarek.
Podczas konkursu wyświetlono zdjęcia i wywiady z piosenkarką, przypomniano jej życiorys.
Zgromadzeni na sali uczniowie i goście usłyszeli znane przeboje m.in. „Kawiarenki”, „Wymyśliłam Cię”, „Sto lat czekam na Twój list”, „Motylem jestem”
Koncert zorganizowany przez Renatę Chraniuk miał na celu propagowanie twórczości artystki oraz budzenie zamiłowania do muzyki  i tańca w dobie otaczającej plagi uzależnień.
Relacja i wyniki wkrótce w PGP.
Czytaj całość
 
Dzień dziecka w ZPO w Winnicy
05.06.2017.
 
W czwartek 1 czerwca budynek szkoły Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy zamienił się w miejsce rekreacji i zabawy. Z okazji Dnia Dziecka w szkole odbyły się warsztaty i konkursy z policją i strażą pożarną, spragnieni słodkości mieli do dyspozycji fontannę czekolady. Przed szkołą ustawiono wielką dmuchaną zjeżdżalnię i maszynę do popcornu. Nawet hala sportowa przerodziła się w salę kinową i wyświetlono niedawny przebój kinowy „Sing”.
Dzień Dziecka zorganizowany został przez dyrekcję i Radę Rodziców ZPO oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży i ich Rodzin Zespołu Placówek Oświatowych W Winnicy „Przystanek Winnica”.
Stowarzyszenie zrealizowało zadanie pt. „Odblaskowa Gmina”, finansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w Warszawie. W ramach tego projektu w Dniu Dziecka odbyły się warsztaty z policją z zakresu ruchu drogowego. Funkcjonariusze edukowali dzieci na temat bezpiecznego poruszania się po drodze oraz rozdali odblaskowe kamizelki i znaczki.
 
1.
01.jpg
2.
02.jpg
3.
03.jpg
4.
04.jpg
5.
05.jpg
6.
06.jpg
7.
07.jpg
8.
08.jpg
9.
09.jpg
10.
10.jpg
11.
11.jpg
12.
12.jpg
13.
13.jpg
14.
14.jpg
15.
15.jpg
 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 8947

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

 

 

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka