Wtorek,   19 Września 2017
MIDAS
W 37 numerze PGP
11.09.2017.
 
18 lat PGP – wygraj podwójną wejściówkę na Kabaret „Smile”
11.09.2017.
18 urodziny Pułtuska Gazeta Powiatowa świętuje cały rok. Z tej okazji, specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania mamy 3 podwójne wejściówki na występ Kabaretu „Smile”, który odbędzie się w piątek 15 września w Akademii Humanistycznej o godzinie 20:30.
 
 
Aby zdobyć wejściówki należy udzielić prawidłowych odpowiedzi na pytania konkursowe:

1. Kiedy ukazał się pierwszy numer Pułtuskiej Gazety Powiatowej?
2. Kto był pierwszym redaktorem naczelnym Pułtuskiej Gazety Powiatowej?
3. O czym ćwierkały wróbelki w 35 numerze Pułtuskiej Gazety Powiatowej?

Na odpowiedzi czekamy do wtorku 12 września do godziny 16 w siedzibie redakcji przy ul. Kotlarskiej 8. Przyjdź z aktualnym, 36 numerem Pułtuskiej Gazety Powiatowej i przynieś odpowiedzi w kopercie, podpisanej imieniem i nazwiskiem, wraz z numerem telefonu do kontaktu.
Spośród osób, które prawidłowo odpowiedzą na konkursowe pytania, w środę 13 września rozlosujemy zwycięzców, którzy otrzymają podwójne wejściówki na występ Kabaretu „Smile”. 

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!
 
IV Mateuszowy Charytatywny Maraton Zumba Fitness
11.09.2017.
Już po raz czwarty Centrum Sportowym Semiramida, Zespoł Szkół nr 2 oraz Pułtuska Gazeta Powiatowa zaprasza na Mateuszowy Charytatywny Maraton Zumba Fitness, który odbędzie się 22 września w hali sportowej ZS nr 2 na Popławach, w ramach XX jubileuszowych Dni Patrona Miasta św. Mateusza. 
Od samego początku organizacji wydarzenia przyświeca szczytny cel – zbiórka przyborów szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin. Z roku na rok uczestników przybywa, co nas ogromnie cieszy. 
W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, zumbową zabawę poprowadzą jedni z najlepszych instruktorów Zumby w Polsce – Katarzyna Gnich i Stefan Jakóbczyk z Warszawy, wspierani przez równie profesjonalne instruktorki okolicznych klubów fitness – Joannę Zglec z Wyszkowa, Sandrę Kowalską z Serocka oraz Ewelinę Szemplińską z Dzierżenina. 
Czeka nas 2,5 godziny wspaniałej zabawie, przy najgorętszych latynoskich rytmach. Serdecznie zapraszamy!
 
 
Udane dożynki gminy Pokrzywnica
11.09.2017.

W niedzielę 10 września, przy jak zawsze pięknej pogodzie, rolnicy w gminy Pokrzywnica dziękowali za plony. Relacja w jutrzejszym wydaniu gazety, dziś zapraszamy do obejrzenia zdjęć.  

 
W drugą niedzielę września w Zambskach Kościelnych
11.09.2017.
 
Cmentarz w Zambskach Kościelnych – to tam spoczywa ok. 300 Żołnierzy 5 Pułku Piechoty „Zuchowaci” z Wilna, którzy w nocy z 6 na 7 września 1939  roku bronili przed hitlerowcami przepraw na Narwi, na linii Gnojno, Ponikiew, Szygówek, Zambski. Przy Ich zbiorowej mogile, w każdą drugą niedzielę września, odbywa się chyba najważniejsza i najbardziej wzruszająca uroczystość patriotyczna nie tylko w gminie Obryte, ale i w całym powiecie pułtuskim, na którą licznie przybywają mieszkańcy Zambsk Kościelnych, całej gminy i powiatu. Oddają hołd „swoim żołnierzom”, pamiętając o ich ofiarnej walce. 
Uroczystość zorganizował proboszcz parafii św. Wojciecha w Zambskach Kościelnych ks. Dariusz Multon, Wójt Gminy Obryte Jan Mroczkowski, przy wsparciu Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Stowarzyszenia „Ruch Wspólnot Obronnych”, Grupy Rekonstrukcji Historycznej 13 pułku piechoty z Pułtuska oraz silnej grupy parafian i mieszkańców Zambsk i całej gminy Obryte. 
Relacja z uroczystości tylko w PGP, w jutrzejszym wydaniu papierowym i na Pultusk24, gdzie prezentujemy obszerną Fotogalerię zdjęć.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 9206

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

Sonda
Najlepszy podmiot działający w usługach 2017 cz. 1
 
Najlepszy podmiot działający w usługach 2017 cz. 2
 
Najlepszy podmiot działający w handlu 2017 cz. 1
 
Najlepszy podmiot działający w handlu 2017 cz. 2
 
Nasze filmy 
Nasza Jedynka