Piątek,   20 Stycznia 2017
MIDAS

 

Noworoczne spotkanie pułtuskich Wodniaków
16.01.2017.

Jedenaście lat tamu Pułtusk stał się znowu miastem zwróconym twarzą do Narwi, a to za sprawą utworzenia Pułtuskiego Klubu Wodniaków. W ubiegłym roku Klub obchodził dziesięciolecie istnienia, co zostało godnie uczczone poprzez liczne inicjatywy organizowane poza zwykłą, codzienną działalnością PKW. W minioną sobotę 14 stycznia wodniacy i sympatycy Klubu hucznie upamiętnili jubileuszowy rok. Relacja w jutrzejszym wydaniu gazety, dziś zapraszamy do obejrzenia zdjęć.  

 

 
Rekord pobity! Ponad 70 tysięcy dla WOŚP od Pułtuska!
15.01.2017.
Siema! Pułtuszczanie po raz kolejny nie zawiedli! Na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w dniu 25 finału akcji, ofiarowali ponad 70 000 zł! Oczywiście nie jest to pełna suma, liczenie pieniędzy z puszek nadal trwa, ale wiemy już na pewno, że pułtuszczanie ustanowili nowy rekord zbiórki w naszym mieście. Brawo Pułtusk! 
 
 

A poniżej prezentujemy fotorelację z dzisiejszego pułtuskiego finału w hali sportowej PG 1, gdzie na Mieszkańców czekało mnóstwo atrakcji. Pełna relacja z 25 finału WOŚP w Pułtusku już we wtorek, w 3 numerze Pułtuskiej Gazety Powiatowej, a już jutro obszerna relacja zdjęciowa w Fotogalerii Pultusk24.  
Czytaj całość
 
25 finał - foto migawki
15.01.2017.

Fotograficzne migawki z pułtuskiego sztabu WOŚP. Wkrótce zdjęcia z koncertów i licytacji. 

Czytaj całość
 
25 finał WOŚP w Pułtusku
15.01.2017.
 
W pułtuskim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa praca wre niemalże od samego rana. Nad sprawnym przebiegiem akcji czuwa szefowa sztabu Teresa Zielińska oraz wolontariusze z całego powiatu. Pułtuski Finał 25 WOŚP rozpocznie się o godzinie 15:30 w hali sportowej PG1. Przypominamy program imprezy i gorąco zapraszamy do wspólnego grania! Fotorelacja już dziś wieczorem na pultusk24. Siema!
 
 
 
Finał WOŚP już w niedzielę, zobacz gadżety na licytację
13.01.2017.

Już w niedzielę 15. stycznia 2017 roku odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku, w blisko 1700 sztabach w Polsce i na świecie, pieniądze będą zbierane „dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom". W Pułtusku finał odbędzie się w hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum nr 1 w Pułtusku. Zachęcamy do uczestnictwa i udziału w licytacjach przedmiotów. Przedstawiamy gadżety, które bedzie można wylicytować w tym roku wraz z opisem, ceną wywoławcza, listą darczyńców i harmonogramem licytacji. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 8459
    
 
   
   
  
     

Prefabruk
KABA-brukarstwo
 
jkwl
Gwarant
   

  

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka