Poniedziałek,   24 Lipca 2017
MIDAS
Wypadek w Dzierżeninie
18.07.2017.
Uwaga kierowcy – przejeżdżając przez Dzierżenin prosimy o zachowanie ostrożności. Na drodze krajowej doszło dziś do wypadku. Prawdopodobnie kierowca wpadł do rowu, jedna osoba jest ranna. Ruch na tej trasie odbywa się wahadłowo. 
 
W 29 numerze PGP
17.07.2017.
 
Ingres ks. kan. dra Janusza Kochańskiego
17.07.2017.
 
Od niedzieli 16 lipca parafia św. Józefa ma nowego proboszcza. Jest nim ks. kan. dr Janusz Kochański. Obrzędu wprowadzenia do parafii i przekazania obowiązków nowemu proboszczowi dokonał Dziekan Dekanatu Pułtuskiego ks. kan. Wiesław Kosek. 

Zdjęcia z uroczystości do obejrzenia w naszej Fotogalerii.
 
 
III Pułtuskie inspiracje kulturowe – Romowie
17.07.2017.
 
W sobotę 15 lipca odbyło się już trzecie spotkanie z cyklu „Pułtuskie inspiracje kulturowe – ROMOWIE”, które zorganizowane zostało przez Urząd Miejski w Pułtusku oraz Stowarzyszenie „Romani”. Przybyłych w sobotnie popołudnie do auli AH powitała zastępca burmistrza Róża Krasucka oraz prezes Stowarzyszenia „Romani” Czesława Waśkowska. Gościem spotkania był zespół „Romen” z Płocka. 
Zdjęcia do obejrzenia w Fotogalerii
 
 
Trzeźwość kierowcy to podstawowa zasada
14.07.2017.
 
W najbliższy poniedziałek 17 lipca, na terenie powiatu pułtuskiego odbędą się działania „Trzeźwość w przewozie osób”. Trzeźwość kierowcy to podstawowa zasada dotycząca poruszania się po drogach. Kierujący, którzy jej nie przestrzegają narażają się na odpowiedzialność karną. Na podkreślenie zasługuje także to, że skutek wypadków drogowych to ranni, a nawet zabici.
Policjanci bezwzględnie usuwają z dróg nietrzeźwych kierowców. O swoich podejrzeniach, dotyczących nietrzeźwych za kierownicą, często też informują służby inni kierowcy, co jest bardzo dobrym przejawem troski o bezpieczeństwo. Dlatego wszyscy reagujmy na takie sygnały.
Akcja „Trzeźwość w przewozie osób” ukierunkowana jest na ujawnianie nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego, w szczególności wykonujących zarobkowy przewóz osób.
Pamiętajmy, że na każdym z prowadzących, w szczególności na kierujących autobusami, busami i ciężarówkami z powodu liczby przewożonych osób i masy pojazdów spoczywa szczególna odpowiedzialność.
Policja apeluje też o to, by nie być obojętnym. Jeżeli widzisz nietrzeźwego, który wsiada za kierownicę lub podejrzewasz, ze może być on pod wpływem innych środków, które maja podobne działanie zadzwoń pod numer 997 lub 112. Dzięki temu możesz zapobiec nieszczęściu!
 
st. sierż. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 9044

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka