Środa,   23 Sierpnia 2017
MIDAS
W 32 numerze PGP
08.08.2016.

 

Przedstawiamy majątki radnych

Ile radni miejscy mają na koncie? Jakie mają nieruchomości? Ile zarabiają? Czym jeżdżą i jakie mają kredyty na głowie? - ujawniamy majątki radnych Rady Miejskiej VII kadencji za rok 2015 – tym razem zaglądamy do zeznań majątkowych trzech radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego – Pauliny Borek, Anny Frejlich oraz Barbary Król.


Barszcz Sosnowskiego w Pułtusku

Jeden z czytelników doniósł nam, że groźny barszcz rośnie bujnie na ulicy Ogrodowej w Pułtusku. Nie jest to niestety jedyny problem działkowiczów.


Wypadkowy tydzień

Bulkowo, Dzierżenin, Pułtusk – dwa razy, Pogorzelec, Golądkowo – ostatni tydzień na drogach powiatu pułtuskiego był wyjątkowo pechowy. Jedna osoba nie żyje.


Kolejne bunkry w Pułtusku

W ubiegłym tygodniu chcieliśmy zwrócić Państwa uwagę na znajdujący się w naszym mieście obiekt historyczny, schowany nieco przed ludzkim wzrokiem. W tym numerze pokażemy, że jest ich u nas więcej.


Lato pod żaglami

Pułtuski Klub Wodniaków zorganizował w tym roku wypoczynek dla dzieci i młodzieży — na Mazurach, pod żaglami.


Wakacje w Lelewelu

Wakacyjne spotkania 2016 w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej przebiegały pod hasłem „Mamo! Tato! W Bibliotece spędzam lato!”.


Wakacje Seniorów


Sołtysie, podejdź no do płota...

Edward Osiński – sołtys wsi Glinice Domaniewo (gmina Winnica)


SPORT


Aktywne wakacje… w mieście


Kolejny, wielki sukces zawodnika MKS Pułtusk

- srebro dla Krystiana Pawelczyka 
Inauguracja Szkoły Letniej
08.08.2016.

W poniedziałek, 8 sierpnia 2016 r. odbyła się uroczysta inauguracja IV edycji Letniej Szkoły Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców organizowanej przez Akademię Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora oraz Fundację Nauki Języków Obcych „Linguae Mundi”. Uczestników kursu przywitali: prof. Radosław Lolo - reprezentujący JM Rektora AH prof. Adama Koseskiego, Wiceburmistrz Pułtuska Róża Krasucka oraz Karolina Rosińska w imieniu Prezes Fundacji "Linguae Mundi" - Urszuli Sajkowskiej. Zapraszamy do obejrzenia Fotogalerii. Autorem zdjęć jest Paweł Piotrowski.

 
Policyjna akcja na terenie powiatu pułtuskiego
08.08.2016.

„Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” pod takim hasłem przez cały dzisiejszy dzień będą prowadzone policyjne działania prewencyjno-kontrolne. Funkcjonariusze będą kontrolować pieszych, rowerzystów oraz kierowców.  Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach i jest początkiem działań pod hasłem „Tydzień bezpieczeństwa pieszych”. 

 
Oświetlenie ulic
05.08.2016.

Nasze piękne pułtuskie ulice zasługują na to, żeby były dobrze widoczne o każdej porze dnia i nocy. Właśnie dlatego, stoją przy nich latarnie, które mają opiewać swoim blaskiem ulice, chodniki i rabaty kwiatowe. Jedną z ulic, które są dobrze oświetlone jest Aleja Polonii, przy której świeci cały rząd latarnii. Szkoda tylko, że w samo południe... 

 
Chwila dla pupila
05.08.2016.

W Pułtuskiej Gazecie Powiatowej powstała strona dla miłośników zwierząt pod tytułem "Chwila dla pupila", na której mogą Państwo zamieszczać zdjęcia swoich czworonożnych ulubieńców. Oprócz tego, pokazujemy także zwierzęta, które czekają na adopcję oraz te, które znalazły już swój dom po pobycie w schronisku. Jedną z tych szczęśliwców jest Piękna, przedstawiona na zdjęciu powyżej, która trafiła do nowych kochających właścicieli. W 31 numerze PGP mogą Państwo przeczytać całą jej historię, a także poznać zwierzęta, które jeszcze czekają na adopcję (być może, któreś z nich czeka właśnie na Was). Jednak jeżeli macie już swoje ukochane pupile i chcecie pochwalić się nimi na łamach naszej gazety, zapraszamy do wysyłania ich zdjęć i krótkich opisów pod adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 
««  start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1189 - 1197 z 9118

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka