Piątek,   27 Marca 2015
Zespół "Vineam"
30.12.2013.
 
W niedzielę, po mszy świętej, w kościele parafialnym w Winnicy wystąpił zespół śpiewaczy "Vineam" /z łacińskiego - Winnica/ oraz zespół dziecięcy, pod dyrekcją organistki Marii Savelyevej. Znakomicie dobrane głosy i świetne kierownictwo złozyły się na doskonały występ, długo oklaskiwany przez widzów, którzy przyłączali się do śpiewu. Pogratulować, pogratulować zespołom i Pani Marii. Po koncercie, ksiądz proboszcz Zbigniew Paweł Maciejewski, zachęcał wiernych do śpiewania kolęd w gronie rodzinnym.
Czytaj całość
 
Bożonarodzeniowa szopka w Winnicy
28.12.2013.
 
Piękna szopka bożonarodzeniowa w kościele parafialnym w Winnicy. Podczas świątecznej mszy świętej proboszcz parafii winnickiej ks. Zbigniew Paweł Maciejewski podziękował imiennie licznym osobom, które przyczyniły się do zbudowania szopki.
 
Wiosna w grudniu
27.12.2013.

Święta, święta i po świętach. Tylko po których, bo pogoda wskazuje bardziej na wielkanocne, przyroda także - na takie oto niecodzienne zjawisko widoczne na zdjęciu natrafił nasz Czytelnik nad kanałkiem. Dodajmy, że krzew nie jest odmianą kwitnącą o tej porze roku... 

Czytaj całość
 
Wesołych Świąt!
25.12.2013.
 
Święta Bożego Narodzenia to czas cudów, dlatego wszystkim Czytelnikom Pułtuskiej Gazety Powiatowej oraz portalu pultusk24 życzymy, aby cuda, na które czekamy cały rok spełniły się właśnie w te Święta. Niech słowa życzliwości padające z ust najbliższych wypełniają serca po brzegi, a ciepłe gesty spotkają się z podwójną wzajemnością. I tak, jak gwiazda wskazywała Królom miejsce cudu Bożonarodzeniowego, niech i Wam świeci przez cały czas, oświetlając codzienną drogę, pokazując właściwe drogowskazy. W Nowym Roku życzymy zrealizowania zamierzonych planów oraz wszelkiej pomyślności. Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 

życzy zespół redakcyjny 
Pułtuskiej Gazety Powiatowej
i pultusk24
 
 
Rodzinne Jasełka w Niepublicznym Katolickim Przedszkolu im. Świętej Rodziny w Pułtusku
23.12.2013.

Opłatkiem, poprzedzonym życzeniami złożonymi przez dyrektor przedszkola siostrę Iwonę Chojnacką,podzielili się również rodzice i wychowawcy grupy maluchów z Niepublicznego Katolickiego Przedszkola im. Świętej Rodziny w Pułtusku. Jednak nie tylko dlatego był to dzień wyjątkowy dla przedszkolnej społeczności; rodzice mogli podziwiać przedszkolaki w przedstawieniu jasełkowym, do którego przygotowały się pieczołowicie pod kierunkiem siostry Iwony Chojnackiej oraz pań: Danuty Ciszewskiej i Jolanty Ciszewskiej. Więcej w pierwszym wydaniu PGP 2014 roku, dziś zapraszamy do obejrzenia zdjęć. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1189 - 1197 z 6339
facebook.jpg
Sonda
Co zmienić na wiosnę?
 
pultusk.jpg starostwo.jpg

jedynka
4x4
PALK
reklama
Nieruchomości