Galeria

Sobota,   26 Lipca 2014
Kierunek - Rodzina!
09.06.2013.
 
Nic nie zakłóciło dzisiejszego Marszu dla Życia i Rodziny, nie udało się to nawet pogodzie. Marsz przeszedł ulicami Pułtuska w strugach deszczu, jednak i tak przyciągnął ok. 1 500 osób, ludzi dobrej woli, dla których życie i rodzina to najważniejsze wartości. Pełna relacja w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej, wkrótce także więcej zdjęć z Marszu i pikniku w naszej Fotogalerii.
Czytaj całość
 
Zmiany proboszczowskie w dekanacie pułtuskim
07.06.2013.
Ks. kan. mgr Mirosław Danielski, proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Dobrzyniu n. Wisłą, z dniem 1 lipca 2013 r., mianowany proboszczem parafii pw. św. Małgorzaty w Zatorach. Zmiana na własną prośbę.

Ks. mgr Andrzej Bytner, wikariusz parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Pniewie, z dniem 1 lipca 2013 r., mianowany administratorem parafii pw. św. Antoniego w Trąbinie.

Ks. mgr Robert Głuchowski, wikariusz parafii pw. św. Anny w Pomiechowie, z dniem 1 lipca 2013 r., mianowany administratorem parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Sokołowie.

Ks. mgr Rafał Michalak, administrator parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Sokołowie, z dniem 1 lipca 2013 r., mianowany administratorem parafii pw. św. Katarzyny w Dziektarzewie. Zmiana na własną prośbę.
 
Dzień Rodzicielstwa Zastępczego
07.06.2013.
 
Wpisał się on na stałe w harmonogram imprez organizowanych przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pułtusku. Z tej okazji rodziny zastępcze z dziećmi, władze samorządowe, społeczność lokalna, przedstawiciele instytucji, z którymi PCPR na co dzień współpracuje, spotkali się na 6 już pikniku integracyjno – sportowym. W tym roku impreza odbyła się 7 czerwca, w grill chacie hotelu „Baltazar”. Relacja w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej. 
Czytaj całość
 
Uczniowie kontra nauczyciele
07.06.2013.
 
Jednym z elementów szkolnych obchodów Dnia Dziecka w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 był mecz piłki nożnej, w którym uczniowie stanęli twarzą w twarz z nauczycielami i pracownikami szkoły. Rywalizacja sportowa odbyła się 5 czerwca na szkolnym boisku. Do składu uczniowskiego powołani zostali: Szymon Boligłowa, Jakub Godlewski, Wiktoria Łukaszczyk, Hubert Majewski, Daniel Pik, Dawid Sadownik, Julia Steckiewicz, Mateusz Ścibiorski, Dawid Świadkowski, Kamil Więcek, Adam Wiśniewski, Karolina Witkowska i Jakub Woźniak. W drużynie nauczycieli i pracowników szkoły znaleźli się: Robert Bajno, Waldemar Biegała, Marta Bieńkowska, Zuzanna Jarosik, Wojciech Parypiński, Piotr Pieńkowski, Jarosław Ronewicz, Jacek Stępniewski, Stanisław Górecki i Joanna Trzcińska. Sędzią w trakcie meczu była Monika Brzozowska. 
Obydwie drużyny zaciekle walczyły o zdobycie kolejnych bramek. W tym roku po raz pierwszy szczęście uśmiechnęło się do kadry nauczycielskiej. Mecz zakończył się wynikiem 7 – 6! Stało się to jednak dopiero po zaciętej dogrywce. Rozstrzygającą bramkę zdobyła Joanna Trzcińska. 
Drużyny już rozpoczynają treningi do przyszłorocznych rozgrywek!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. 
Czytaj całość
 
Olimpiada przedszkolaków
06.06.2013.
 
Sportowe emocje, liczne konkurencje i głośny doping – tak było 4 maja, na pułtuskim stadionie, podczas kolejnej już Międzyprzedszkolnej Olimpiady Sportowej, której gospodarzem i współorganizatorem w tym roku było Niepubliczne Przedszkole „Urwis”. Olimpiada odbyła się dzięki gościnności MOSiR – u. Relacja i wyniki wkrótce w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej. Zapraszamy do oglądania zdjęć w naszej Fotogalerii.
 
««  start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1189 - 1197 z 5675
Prefabruk
MIDAS
facebook.jpg