Galeria

Czwartek,   26 Maja 2016
Debata o bezpieczeństwie
09.06.2015.
 
Po raz trzeci w Pułtusku odbyła się debata społeczna. 8 czerwca przedstawiciele władz samorządowych oraz policji spotkali się z mieszkańcami powiatu pułtuskiego i rozmawiali na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa.
Relacja za tydzień w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej.
Czytaj całość
 
Pułtuska policja ma nową łódź
09.06.2015.
 
Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku otrzymała nową i dobrze wyposażoną łódź. Została ona zakupiona przez Komendę Główną Policji i współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z Nowymi Krajami Członkowskimi Unii Europejskiej. Dzięki nowemu nabytkowi policjanci będą mogli szybko i sprawnie interweniować gdy zagrożone jest życie i zdrowie wypoczywających nad rzeką. Należy zaznaczyć, że jednostka pływająca umożliwia skuteczną walkę z przestępczością na wodach i terenach przybrzeżnych.     
Łódź aluminiowa płaskodenna Cencept, którą otrzymała pułtuska policja wyposażona jest w silnik  zaburtowy strugowodny umożliwiający bardzo szybkie dotarcie w miejsce zagrożenia. Lekkie rozkładane zadaszenie znajdujące się na łodzi umożliwiają korzystanie, nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Jednostka pływająca wyposażona jest w środki ratunkowe, m.in. koła ratunkowe, rzutki ratunkowe z linką, zestaw atestowanych kamizelek, środki łączności, sygnały świetlne i dźwiękowe oraz światła dalekosiężne. Łódź jest stabilna i na tyle duża, że na jej pokładzie można przeprowadzać reanimację, udzielać pierwszej pomocy. Służyć może również do przewozu ładunków. Pułtuscy funkcjonariusze zostali zaopatrzeni także w sonar, który zmontowany jest na łodzi umożliwia przeczesywanie dna rzeki, usprawniając działania poszukiwawcze.

st. sierż. Alicja Bobińska, KPP Pułtusk  
 
Sportowa rywalizacja niepełnosprawnych
09.06.2015.
 
Już po raz XVI osoby niepełnosprawne z terenu powiatu pułtuskiego oraz powiatów sąsiednich rywalizują dziś w organizowanym przez Zarząd Powiatu w Pułtusku Międzypowiatowym Mityngu Lekkoatletycznym. Impreza odbywa się na pułtuskim stadionie, dzięki gościnności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zawodnikom towarzyszą wierni kibice – koleżanki i koledzy oraz zaproszeni goście. 
 
Zumba za 10 zł!
01.06.2015.
Tylko w Semiramidzie! Zumba za 10 zł! Żadne zajęcia nie przepadają. W każdą środę o 19:30 w sali Lutnia MCKiS w Pułtusku. 1,5 godziny wspaniałej zabawy i mnóstwo spalonych kalorii. Pierwsze zajęcia Letniej Promocji już w najbliższą środę 3 czerwca!
 
 
Relacja z I Pułtuskiego Charytatywnego Maratonu Zumba Fitness! - wspaniała zabawa i pomoc potrzebującym. A powtóka już we wrześniu podczas pułtuskich Dni Patrona - II Mateuszowy Maraton Zumby już 18 września! Szczegóły już niebawem.
 
 
««  start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1189 - 1197 z 7686

 
jkwl
Gwarant
   
Sonda
Nasze filmy
 

 
Nasza Jedynka