Galeria

Poniedziałek,   26 Stycznia 2015
Edukacja dla bezpieczeństwa
06.11.2013.
 
22 października uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku uczestniczyli w ramach lekcji „Edukacja dla bezpieczeństwa” w pokazie ratownictwa drogowego. Prezentacji, na zaproszenie nauczycielki Jolanty Jadaś, dokonali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kacicach: Łukasz Jackowski (absolwent naszej szkoły), Tomasz Jackowski, Grzegorz Jabłoński i Adam Czerwiński. 
Więcej w PGP.
Czytaj całość
 
Bebechy na wierzchu
05.11.2013.
 
Od dłuższego czasu latarnia przy ul. Kotlarskiej ma „wywalone bebechy”. Kto nam odpowie na pytanie czy wystające przewody, na wysokości ręki dziecka, są pod napięciem? Oczekujemy jak najszybszej interwencji i zrobienia porządku z latarnią uliczną.
 
Kot ogonem odwrócony
05.11.2013.
czyli o tym jak ważna dla polityka jest umiejętność klikania myszką

Radny Adam Prewęcki jest nie tylko osobą szalenie ambitną, mającą wielkie plany polityczne, ale także strasznie zapracowanym pisarzem! Musi godzić obowiązki radnego, zatroskanego o Pułtusk polityka oraz autora książki. To bardzo trudne!
Na ostatnim etapie kampanii referendalnej Adam Prewęcki włączył się w nią bardzo aktywnie. Chcąc być zauważonym zdetonował prawdziwą bombę! Na kilka godzin przed ciszą wyborczą opublikował na swoim profilu facebookowym taki oto post:
„Chcecie zobaczyć urzędników w kajdankach. Wprowadźmy komisarza”. Pod wpisem umieścił wzór karty do głosowania w pułtuskim referendum. Pracownicy Urzędu Miejskiego poczuli się zniesławieni i do Adama Prewęckiego wystosowali pismo, w którym żądają przeprosin za insynuacje, że popełnili jakieś czyny karalne. Oczekiwanie na odpowiedź trwało kilka dni. Radny odpisał informując m.in. o tym, iż Pułtuska Gazeta Powiatowa w swoim artykule zasugerowała pułtuskim urzędnikom, że to o nich mogło chodzić. Sami by na to nie wpadli – przecież wzór karty do głosowania zamieszczony pod wpisem to błędne kliknięcie myszką! Winna wszystkiemu jest więc Pułtuska Gazeta Powiatowa, a radny ma sobie do zarzucenia co najwyżej błędne kliknięcie w klawiaturę. 
Więcej na ten temat oraz pełna treść pisma pracowników Urzędu Miejskiego i odpowiedź radnego Adama Prewęckiego w dzisiejszym, 44 numerze Pułtuskiej Gazety Powiatowej.
 
Terror na Wojska Polskiego
05.11.2013.
Zakłócanie spokoju mieszkańców, głośne libacje alkoholowe do późnych godzin wieczornych, często padające niecenzuralne słowa, zaśmiecona klatka schodowa, niedopałki papierosów, puste butelki po napojach alkoholowych – to wszystko od kilku lat dzieje się w jednym z bloków przy ul Wojska Polskiego. O wybrykach młodych mieszkańców poinformowała nas Czytelniczka w liście do redakcji.
Więcej w dzisiejszym wydaniu Pułtuskiej Gazety Powiatowej.
 
««  start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1189 - 1197 z 6177
facebook.jpg
Sonda
Kto powinien zarządzać pułtuskim szpitalem?
 
pultusk.jpg starostwo.jpg

jedynka
4x4
PALK
reklama
Nieruchomości