Środa,   28 Czerwca 2017
MIDAS
Pożegnania nadszedł czas...
21.06.2016.
 
Z łezką w oku, ale i z wdzięcznością za wspólnie spędzone lata, z Niepublicznym Katolickim Przedszkolem im. Świętej Rodziny w Pułtusku pożegnały się tegoroczne 6 – latki oraz ich rodzice. Uroczystość odbyła się w czwartek 16 czerwca w gościnnej sali Kina „Narew”. 
 
Euro 2016 - POLSKA - UKRAINA
21.06.2016.
Już dziś Reprezentacja Polski rozegra ostatni mecz fazy grupowej Mistrzostw Europy we Francji, tym razem zmierzy się w Marsylii z Ukrainą. Po raz pierwszy nie gramy meczu o honor. Wyjście z grupy i awans do fazy pucharowej naszych piłkarzy jest niemalże pewien. Mimo to Orłom Nawałki potrzebny jest nasz wielki doping! Zachęcamy do odwiedzania stref kibica w naszym mieście i wspólnego dopingu Polskiej Reprezentacji.
 
A po meczu relacja ze strefy kibica w Magdalence. Czekamy także na zdjęcia z Waszych stref kibica! Nadsyłajcie je na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć . Wszystkie opublikujemy na naszym portalu i Facebooku.

Walczcie Biało – Czerwoni! Jesteśmy z Wami!
 
W 25 numerze PGP
20.06.2016.
 
Referendum w sprawie odwołania burmistrza
- w PGP wszystko, co powinieneś na ten temat wiedzieć – relacja z sesji, wypowiedzi radnych...

Zawiedli „swoi” - kulisy absolutoryjnej sesji Rady Miasta

Wielka burza, wielkie szkody

Od posterunkowego do zastępcy komendanta
Z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku – podinsp. Krzysztofem Lewandowskim, rozmawiał Krzysztof Chodyna.

Sołtysie, podejdź no do płota... 
Sławomir Górecki – sołtys wsi Gnaty Wieśniany

Wodniacy dla dzieci
Plany prawie popsuła pogoda, ale nie popsuła dobrej zabawy, jaką zorganizowali dla dzieci z okazji ich święta pułtuscy wodniacy w sobotę 4 czerwca.

Spotkania młodzieży ze Sprawiedliwymi – podsumowanie projektu

Walne zebranie pułtuskich Amazonek

Patron stąd!
Dzień patrona w Nowym Niestępowie

Podsumowanie Projektu Edukacyjnego ECO Ruszkowiacy

SPORT

Nadnarwianka po raz czwarty ze Złotą Wieżą

Mistrzowskie zawody w kickboxingu

 
Walne zebranie pułtuskich Amazonek
20.06.2016.
 
W czwartek 16 czerwca odbyło się walne, sprawozdawczo – wyborcze zebranie Stowarzyszenia pułtuskich Amazonek, podczas którego przedstawiono sprawozdanie z dotychczasowej działalności oraz wybrano zarząd Stowarzyszenia. Prezesem została Teresa Osowiecka, wiceprezesem – Jadwiga Borkowska i Anna Wiśniewska, skarbnikiem – Bogumiła Żebrowska, sekretarzem Marianna Strutyńska, zaś członkiniami zarządu – Elżbieta Warda oraz Bożena Trzcińska. 
Walne zebranie podjęło także uchwałę o nadaniu godności Honorowego Członka Stowarzyszenia Amazonek Ewie Łojek – inicjatorce założenia stowarzyszenia, za wkład w działalność statutową. 
Zebranie zakończyło się wspólnym biesiadowaniem i grillowaniem w Domu Polonii.
Pułtuskie Amazonki dziękują za wsparcie dr. Robertowi Gajdzie oraz burmistrzowi Krzysztofowi Nuszkiewiczowi i zastępcy burmistrza Róży Krasuckiej. 
 
1.
01.jpg
2.
02.jpg
3.
03.jpg
 
 
««  start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1189 - 1197 z 8965

Prefabruk
PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

 

 

Sonda
Czy Tadeusz Nalewajk powinien zgolić wąsy?
 
Nasze filmy 
Nasza Jedynka